Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Shanks'ın D olup olmadığı henüz belli değil. Roger o şapkayı Shanks'a teslim etmişse D. Olma ihtimali gayet yüksek. Yanında Reyleigh varken Shanks'a teslim etmiş şapkasını.
Bu Reyli de ne çapsız yahu :D Çocuğu emanet etmiyor, şapkayı emanet etmiyor.
Hatta istese benim adımı kullanıp denizlerde devam edin diyebilir onu bile demiyor ahahaha.

D’lerin bir nevi ruhunda maceraperestlik var. DNA’larına işlemiş gibi. Bu nedenle de daha fazla ortaya çıktıkları görünür oldukları ve D’den ötürü ilgi çektikleri kesin.

Ancak D olmak bir güç belirtisi falan değil. Şu seride nice güçlü karakter gördük D değillerdi.

Ayrıca 2 amirale karşı galip gelebilecek 3 kişi gördük. Roger Wb ve Garp. Serinin sonlarına yaklaştıkça bu sayının artış göstereceği malum.

D’lerin bir nevi ruhunda maceraperestlik var. DNA’larına işlemiş gibi. Bu nedenle de daha fazla ortaya çıktıkları görünür oldukları ve D’den ötürü ilgi çektikleri kesin.

Ancak D olmak bir güç belirtisi falan değil. Şu seride nice güçlü karakter gördük D değillerdi.
Peki gördüğün D'ler arasında güçlü değil diyebileceğin kaç isim vardır sence ? Ace Law ve Luffy baz alma daha potansiyelleri açığa çıkmadı bir tek Saul vardır. D'ler Tanrıların doğal düşmanıdır bu yüzden az daha olsa güçlü olmak zorundalar bence.

Bu Reyli de ne çapsız yahu :D Çocuğu emanet etmiyor, şapkayı emanet etmiyor.
Hatta istese benim adımı kullanıp denizlerde devam edin diyebilir onu bile demiyor ahahaha.
Ne yani olamaz mı? Nesilden nesile aktarılmışsa bu şapka Roger'den Shanks'a ondan da Luffy'ye. İmu Sama gizli bölmede hasır Şapka buldu. Belli ki D.'lerle alakalı bir olayı var.

Peki gördüğün D'ler arasında güçlü değil diyebileceğin kaç isim vardır sence ? Ace Law ve Luffy baz alma daha potansiyelleri açığa çıkmadı bir tek Saul vardır. D'ler Tanrıların doğal düşmanıdır bu yüzden az daha olsa güçlü olmak zorundalar bence.
Güçsüz olanlar zaten ezilip gitmiştir. Grand Line’dan itibaren güçsüz bir insanın, en azından bir özelliği olmayan birisinin hayatta kalabilmesi mümkün değil.

Karşılaştığımız D’lerin güçlü olmasıyla Grand Line’a girdiğimizden beri karşılaşılan her rakibin bir şekilde kendince güçlü olması aynı şey.

Luffy, Garp, Ace, Roger, Teach, Rocks, Dragon, Law şimdilik bildiğimiz güçlü D’ler.

Hahaha sesli güldüm. Bu adamların görevleri kanun kaçaklarını kovalamak oturdukları yerden para kazanmak değil. Garp'ın denizcilik geçmişi başarılarla dolu. Akainu'nun Marinford dışında bir başarısı var mı? Sengoku ve Garp denizci nasıl olunurun dersini vermişler. Ordumuz pkk neredeyse tepesine biniyor zaten. Ayrıca pkk dediğin örgütün içinde binlerce yabancı devletten ajan var her türlü yardım alıyorlar. Benim askerimin dünyaya bedel olduğu ortada. Verdiğin örnek doğru değil. Garp Roger'i kaç defa kıstırmış. Akainu'nun böyle bir başarısı yok. Smoker mi Akainu mu? Açık ara Smoker daha iyi denizcidir. Nerede böyle bir oluşum varsa tepesine biniyor. Gücü yetmese bile denizciler adına kendini ortaya atıyor. Sonuç itibari ile amiraller sadece balondur. Ayrıca yonkoular yeni dünyadalar istedikleri yerde istedikleri gibi dolaşıyorlar
Ahahha gören de Akainu oturuyor sanacak :D burada en son laf atacağin adam Akainu.Adam Mfde Wb ve Ace katletti,üzerine Wb korsanlarına ölüm dağıtıyordu ki hükümetin dengeden sorumlu bakanı şenks geldi de bitti savaş.Hemen bunun peşine kalkıp Teachin peşine tek başina gitti.İki meyveli ve seviye 6 kaçakları olan Bb arkasına bile bakmadan topukları kıçına vura vura gitti.Yetmedi Denizcileri kendi gibi saldırgan,korsanlara aman vermeyen bir oluşuma çevirmek için kaç yıl beraber görev aldığı Aokiji ile dövüşmeyi göze aldı.Akainu bu seride icraatları ile konuşan tek karakterdir.Yonkouların 3 5 adaya çökme ve çaylak ezme dısında neyini gordünüz de 3 er 5er amiral aldırıyorsun ? Hadi say icraatlarını bu adamların bakalım kim daha çok icraat yapmış ?

Ek olarak şu an Denizcilerin Wanoya gitmeme muhabbetinden ben de rahatsızım ama gördük ki koskoca Denizci kurumda Amiraller dışinda bir allahın kulu yok.Koskoca kurum 4 amirale bakıyor.

Güçsüz olanlar zaten ezilip gitmiştir. Grand Line’dan itibaren güçsüz bir insanın, en azından bir özelliği olmayan birisinin hayatta kalabilmesi mümkün değil.

Karşılaştığımız D’lerin güçlü olmasıyla Grand Line’a girdiğimizden beri karşılaşılan her rakibin bir şekilde kendince güçlü olması aynı şey.
D'ler özellikle yok edilmiş bir ırk olabilir tabi bunları yok etmek içinde antik silahlar falan kullanılmış olabilir benim düşüncem bu yönde onun için sayılı D. var diye düşünüyorum.

D'ler özellikle yok edilmiş bir ırk olabilir tabi bunları yok etmek içinde antik silahlar falan kullanılmış olabilir benim düşüncem bu yönde onun için sayılı D. var diye düşünüyorum. Tamamen Mink Trible gibi doğuştan savaşcı kanı ile doğmuş kişiler falan çıkarsa D. şaşırmam.
Olabilir ama dediğim gibi ben yakınen bildiğimiz D’lere bakınca güçlerinin D olmakla ilgisi pek olmadığını düşünüyorum.

Ama büyük sükse yapmış karakterlerin yarısı da D elbette.

Olabilir ama dediğim gibi ben yakınen bildiğimiz D’lere bakınca güçlerinin D olmakla ilgisi pek olmadığını düşünüyorum.

Ama büyük sükse yapmış karakterlerin yarısı da D elbette.
Yani senin dediğin gibi hepsi güçlü de çıkmayabilir ama en sorunlu familya D'lerden çıkıyor bu bir gerçek Garp,Roger,Ace,Luffy,Dragon,Xebec,Teach hepsi birbirinden kırık karakterler hepsinde bir manyaklık var. Kaido ve Mom'da D. çıkarsa tam olur. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık