Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112: Zor Açı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 32 26.0%
  • Orta

Kullanılan: 48 39.0%
  • Kötü

Kullanılan: 43 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    123
Bunu diyeceğimi hiç düşünmezdim de bu adamlardaki karizma güç iş bitirme vesair imparatorlardan daha iyi gözüküyor.Bunu oda bilerek mi böyle gösteriyor devamı gelecek mi yoksa yine hikaye gereği mi böyle gösterdi bilemiyorum.Ama kesinlikle en azından bana göre seyir zevki veren bir 5 li.
Birinin defteri dürüleceği zaman bu 5'li gönderiliyor demek. Teach'te listede vardı.

Acaba bu Roger ve Rocks D. Xebec yeterince tehdit oluşturamadılar mı demek oluyor? Veya o seviyeye gelemeden öldüler. Ya da hal, hareket ve davranışları Luffy kadar dünyayı etkileyip, kaosa sürükleyecek potansiyelde değildi.

Birinin defteri dürüleceği zaman bu 5'li gönderiliyor demek. Teach'te listede vardı.

Acaba bu Roger ve Rocks D. Xebec yeterince tehdit oluşturamadılar mı demek oluyor? Veya o seviyeye gelemeden öldüler. Ya da hal, hareket ve davranışları Luffy kadar dünyayı etkileyip, kaosa sürükleyecek potansiyelde değildi.
Ne yaparlarsa yapsınlar, sonuçta Joyboy değillerdi.

Xebec oluşturdu o sebeple Tanrı Vadisi olayından bahsetmeyi yasakladılar. Rogeri çok tınlamadılar bence fazla hafife aldılar. Birde Roger bunları Tanrı Vadisinde kurtaranlardan birisiydi o sebeple Rogere gözde yummuş olabilirler ilk başlarda.

Onların durumundan çok farklıydı günceldeki durum.Ortada hem vegapunk olayı ayrıca gerçek tehlike görülen nika durumu var.Zaten diğerleri gelmeyecekti tek kişi yeter diye düşünmüşlerdi.

Seriye illuminati de girmiş sonunda... Salmış SODA mesajı ügçen salyangoz şeklini gösterirken uydunun teki...

Mavi alevli Grosei. Mavi alevli Sanji...

Nedense bana bu Goresei'lerin gerçek vücutları adada yokmuş da gerçeklikle etkileşime girebilen hologromlar gönderilmiş gibi geliyor.

Şimdi bu goroseiler madem hasar alınca iyileşiyor bu topman neden bu kadar sert. Alsın hasarı iyileşsin ne kasıyor bu kadar. Ayrıca diğerleri hemen herşeyden hasar alırken bu neden almıyor. Her birinin ayrı bir savunma yeteneği mi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık