Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112: Zor Açı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 32 26.0%
  • Orta

Kullanılan: 48 39.0%
  • Kötü

Kullanılan: 43 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    123
One Piece gag bir manga. Açıklaması bu dostum. GODA komik olduğunu düşünüyor, herkes gülüyor, eğlenceli ve muhteşem bir espri ki tekrarlıyor. İlahi GODA.
yani gag onu kabul ediyorum ama yine de çok çocuksu olmaya başladı. temel reis gibi ıspanak verin dövsün olayı gibi. hakinin yenilenmiş olması ve meyvenin güçlenmesi gibi olaylarda mantığının açıklanması lazım. biz bunu çok eğleceli buluyoruz bu yüzden her dövüşte her kritik anda bunu kullanıyoruz diyorsa ezik bir senaryo anlaşıyı olur ayrıca espri anlayışından şüphe ederim.

yani gag onu kabul ediyorum ama yine de çok çocuksu olmaya başladı. temel reis gibi ıspanak verin dövsün olayı gibi. hakinin yenilenmiş olması ve meyvenin güçlenmesi gibi olaylarda mantığının açıklanması lazım. biz bunu çok eğleceli buluyoruz bu yüzden her dövüşte her kritik anda bunu kullanıyoruz diyorsa ezik bir senaryo anlaşıyı olur ayrıca espri anlayışından şüphe ederim.
Op'ta mantığın yerini irade almış vaziyette. Bu hep böyleydi ama artık kör göze parmak sokarcasına böyle. İstesek her savaş ve karakter için enerji hesabı yapar ve saçmalık deriz. Çünkü Oda bunun hesabını yapmadan çiziyor. Bugün tık nefes çizdiği karaktere yarın maraton koşturuyor. Lufi için en azından çünkü o Nika diyebiliriz, peki ya diğerleri? Gerek yok açıkalmaya.

Bütün seraphimlerin hayvan temsiliyetleri var. S-Dragon olma ihtimali var, ama Mars, Dragon'un da olsa Seraphim olduğu için yüzündeki gibi tedirgin ifade oluşmamalıydı. Ayrıca den den mushinin orada bulunmasının sebebi önemli bir görüntünün de insanlarla paylaşılmak istenmesi olmalı. S-Dragon böyle bir önem arz etmiyor.
Umarım etkileyici bir şey çıkar da sonraki bölümleri daha hevesle bekleriz.

Goroseilerin verdiği hava gerçekten korkutucu. Çizimleri, tasarımları, güçleri ve korkunçluklarıyla şimdilik beni fazlasıyla tatmin ettiler. Umarım big mom gibi soytarı duruma düşmeden kaybederler ve o arc bu arc olmaz.

Favorim kuş olan kadim. Tasarımına bayılıyorum.

Bu konu neden gözden kaçıyor? Burada herkes Stussy dedi ama belli ki şu an Mars'ın girdiği odada saklanıyor bu kişiler. Muhtemelen de Mars onlara denk geldi.
Orada çeviri hatası vardı büyük ihtimal. Bu bölüm yanlış hatırlamıyorsam kötü bir scanla çıkmıştı hatta.
Orjinal scan. Ada da bir müttefiğe daha sahibiz diyor. Tekil konuşuyor. Yani Stussy den bahsediyorlar.

Devlerden daha büyük olan antik robotu neden hiçkimse fark etmedi? Mantıken o kadar büyük bir şeyi birilerinin fark etmesi gerekmez miydi? Yoksa antik robot direkt Mary Geoise’ye mi gidiyor?

İkinci olarak Mars’ın gördüğü şey eğer ki daha önceden kayıtların olduğu yerde ise York’un bir şekilde bu bilgiden haberi olmaz mıydı? Sonuçta York da diğerleri gibi Vegapunk’un bir uydusu ve oldukça da zeki. Yani York gibi oldukça kurnaz ve zeki bir karakter Egghead’de olan her şeyi biliyordur bence. York ya Mars’a ihanet etti ya da bu şey Luffy’lerden sonra adaya geldi. Diğer türlü York her halükarda bu bilgiyi Mars’a vermesi gerekirdi. Mesela Seraphim Roger eğer ki olsaydı York’un bu bilgiyi bilmeme olasılığı bence çok düşük. Bu bilgiyi de normal şartlarda Mars ile paylaşırdı.

Veya bizim hiç görmediğimiz başka bir uydu veya müttefik olsaydı eğer ki adada yine York bu bilgiyi Mars ile paylaşması gerekirdi.

York ihanet etmiş olabilir Mars’a.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık