Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende İttifak halinde olabileceklerini düşünüyorum.
Dragon ve Shanks, hangi amaç için ittifak olarak hareket ederler onu bilemiyorum. Onun haricinde ittifak olurlarsa, Goroseiler ile savaşırlar diye düşünüyorum. Hikayenin gidişatı şahsen çok tatmin etmiyor, geçen günlerde ablam ile sohbet ediyoruz ve OP'den bahsettim biraz, 1000 küsüt bölümdür okuduğum manga içeriğinde Shanks iyi adam mı yokta kötü adam mı net cevap veremeden ve Dragon'u bana sorduğunda öylece semaları izliyor ama önemli bir kaakter cevabından başka cevap veremedim. Oda reis, bir gizem açarken farklı bir gizem ile bizi karşılıyor, yeter artık küfür etmem gerekiyor düşünüyorum.

Dragon ve Shanks, hangi amaç için ittifak olarak hareket ederler onu bilemiyorum. Onun haricinde ittifak olurlarsa, Goroseiler ile savaşırlar diye düşünüyorum. Hikayenin gidişatı şahsen çok tatmin etmiyor, geçen günlerde ablam ile sohbet ediyoruz ve OP'den bahsettim biraz, 1000 küsüt bölümdür okuduğum manga içeriğinde Shanks iyi adam mı yokta kötü adam mı net cevap veremeden ve Dragon'u bana sorduğunda öylece semaları izliyor ama önemli bir kaakter cevabından başka cevap veremedim. Oda reis, bir gizem açarken farklı bir gizem ile bizi karşılıyor, yeter artık küfür etmem gerekiyor düşünüyorum.
Shanks karakterini karasakala kurban etmezse son savaşta luffy ve dragon ile birlikte hükümete karşı savaşırken görüceğimizi düşünüyorum. Umarım karasakala öldürtmez.

1112. bölüm tahminlerim;,

Koramirallerle karşılaşan sanji koramiral redking tarafından kral hakili saldırıyla etkisiz hale getirilmiş.
Robin yaralıydı kan kaybından ölmüş. Zoro ve Jimbei'yi fark eden mars geri dönmüş ve jimbei'yi inanılmaz bir saldırıyla öldürmüş.
nika'nın enerjisi bitmiş halde yerde yatıyor Dorry ve Brogy onu korumaya çalışıyorlar ama çok fazla dayanamadan onlarda ölüyor.
Nami ve Ussopp'un karşısına nasjuro çıkıyor Nasjuro'yu gören Nami kalp krizi geçirip ölüyor Ussopp korkudan sapanla kendini boğup öldürüyor.
Bütün arkadaşlarının birer birer öldüğünü gören Zoro dayanamaz ve enmayı kalbine saplayıp intihar eder. Bölümün son sayfasında Nasjuro'yu görüyoruz luffy'nin kafasını kesmiş elinde tutuyor bu panel Shanks'ın Kidi yendiği panele çok benziyor anlatıcı "Hasır şapka korsanları tamamen yok edildi" diyor son panalde Dragonu görüyoruz bu kez batıya doğru sinirli bir şekilde bakıyor bölüm burda bitti 72 hafta ara.
Sayfa sayısını az görünce tekrar baktım, son sayfayı atlamışsın.

Son sayfada Dragon batıya doğru sinirli sekilde bakarken 'Genç nesilden bu kadar mi korktun Goruseiiiiiii' diyor ve Kamabakkadan Eggheade giden siyah yıldırımdan Kral Haki otobanı çekiyor, Nasjuronun kılıcı Shodai kitetsu havaya fırlayıp böğrüne saplaniyor, o sırada Merkür böğürürken Saturn, bu hakinin kaynağı ne, Dragon mu, şuan değil, deyip geri çekiliyorlar. :)

Shanks karakterini karasakala kurban etmezse son savaşta luffy ve dragon ile birlikte hükümete karşı savaşırken görüceğimizi düşünüyorum. Umarım karasakala öldürtmez.
Karasakal'dan öyle çok bir beklentim yok, sanki onun arkasında birisi var ve emirleri vererek onu yönlendiriyor veya okuduğum bazı teorilerin içeriğinde üç farklı kişiliği olduğu ile ilgili gibi bir durum mevcut. Karakteri inceliyorum, kimi zaman çok korkark, kimi zaman çok zeki ve kimi zaman gözü kara birisi olarak beliriyor. Ruh hastası herifin teki olarak görüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık