Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu anlafık tamam ana karakter luffy, zaten sürekli yüceltilen biri, üstüne ana karakteri tanrıda yaptın dahada övdün yücelttin 19 yaşında çocuğa koca kaidoyu yendirdin vs vs lan birazda tayfaya odaklan insanlar sadece luffy için değil hem yarattığın dünya için hemde oluşturduğun tayfa için okuyor tskio ediyor bu seriyi. Luffy zorlandığında devler, law, law kid killer, hatta daha tayfaya girmemişken jimbei ve güneş korsanları, tavşan kız vs zaferi getirecek kaçmayı sağlayacak asıl önemli hamleyi yapacaksa neden bçyle bir tayfa kurdun. Luffyinin tek başına çıktığı macerayı okusaydık. Zoroya sanjiye jimbeiye frankye robine ne gerek vardı... seri başında azcık farkla bir birinden ayrılan luffy zoro sanji franky vs varken. Şuan zoro lucciyi tam anlamıyla yenemiyor sanji piyasada yok jimbe koşturmakla meşgul ama luffy groseilerle savaşırkan ona yardım edenler zamanında mr3 nin köleleri yada buggynin ırklarını köleleştirdiği ırka mensup eski karakterler oda ya aklını kaçırdı yada öldüdüde bize söylemediler seriye 3 yaşındaki oğlu devam ediyor

İsteniyor ki Zoro tükürsün millet o tükürükte boğulsun. Adam Zoro'nun büyüklüğüne kendini ne kadar kaptırdıysa... Bunlar beni bile geçti. Allah ıslah etsin.
Yapma dns bu sezona en çok sövmesi gerekenler luffy dışında diğer tayfa üyelerini daha çok sevenler. Zoronun lucciyle uğraşmak sanjinin ölü vegapankı taşımak jimbeinin zoroya koşmak yerine şuan kaptanlarıyla grosei karşısında olup birlikte kaçacak şekilde davranmaları gerekirdi. Luffye yardım edeb obkar olmalıydı yıllar önce vasıfsız mr3 ye boyun eğen devler değil. Her zorlukta tayfa dışından birileri ön plana çıkıp luffye yardım edecekse korsan tayfası teması niye işleniyor

Zoro ne kadar büyük bir güçse nikanın 3 kere vurup indiremediği lucciye kral haki ve enma Power ve bandanasız asurasız hell Mode açmadan tek atmasını bekliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık