Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada biz gömüyoruz ama Satürn de çizik yok . Nika ile karşılaştı ve şu an sapa sağlam. Goroseinin hepsi böyleyse çok büyük sıkıntı .

Böyle bir yeteneğin sınırı yoksa 10 gün dayak ye 11. Gün kendini hiç bir şey olmamış gibi yenileyip rakibi ezersin tek hareketle

yani bakınca şu ana kadar op'nin en büyük olayı yaşanıyor. Dragon daha gelmezse ne zaman gelecek hani bu adamı nerede kullanacak oda?

Bu arada biz gömüyoruz ama Satürn de çizik yok . Nika ile karşılaştı ve şu an sapa sağlam. Goroseinin hepsi böyleyse çok büyük sıkıntı .

Böyle bir yeteneğin sınırı yoksa 10 gün dayak ye 11. Gün kendini hiç bir şey olmamış gibi yenileyip rakibi ezersin tek hareketle
Mars labo katmanına kafa atarak girdi. Jüpiter %99 yenilenecek. Bir tanesi daha aynı özellik gösterirse demek ki mayası aynı bunların. Sorun olan şey şu; Marco yenilenebiliyor ama sınırı var. King yenilenebiliyor ama sınırı var. Bunlarda o sınır yok ise ya da çok daha uzun ise sırf bu özellik bile adamları baş belası kategorisine koymaya ve amiral ayarı yapmaya yeter.

1109. bölüme ait olan alttaki resimde sihirli daire aktif değilken Gorosei'nin odasının zemin rengi siyah renkte...Şimdi buraya dikkat edin.

1110. bölümde ise Gorosei'nin sihirli dairesi aktif iken zemin rengi siyah değil gri tonda...
Bu farklılık Oda'nın dikkatsiz çiziminden mi yoksa bize burada bir şey mi anlatmak istiyor? Herhalde benim gereksiz bir kuruntum ama panellere bu aralar fazla dikkatlice bakmaya çalışıyorum.

Mars labo katmanına kafa atarak girdi. Jüpiter %99 yenilenecek. Bir tanesi daha aynı özellik gösterirse demek ki mayası aynı bunların. Sorun olan şey şu; Marco yenilenebiliyor ama sınırı var. King yenilenebiliyor ama sınırı var. Bunlarda o sınır yok ise ya da çok daha uzun ise sırf bu özellik bile adamları baş belası kategorisine koymaya ve amiral ayarı yapmaya yeter.
Bunların ki Marconun çok daha ötesi . Hakili saldırı bile sorun teşkil etmiyor . Eğer ölümsüzlük gibi bir şey ise o işte asıl sıkıntı . Nika bile sana zarar veremiyorum deyip denize atmaya çalışıyor çare olarak . Çok acayip bir güç .

Dededen atadan kalma telefonum var ha yenilesem de fark etmeyecek, şu ön görüşten hiç bir şey anlamıyorum ya :artiz:
16 sayfa anlam nasıl çıkardınız bir anlatsanız:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık