Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 hafta ara ile ancak bu kadar elemanı düzgün bir senaryoya bağlar .Big Mom a patinaj çeken Franky vol 2. görmek istemiyorsanız adamı 3 hafta rahat bırakıcaz mecbur .
Bunun ara vermekle ilgisi yok. Bu gerizekalıya 2 sene ara da yaptırsan adam kabiliyetsiz ve yine salak salak şeyler çizecek. Yoksa adama ara iyi gelse burdaki insanların ortalaması 6-7 senedir Op takip ediyordur herkes 3 haftasını sadaka niyetine feda eder yeter ki iyi cizsin diye ama yok, adam çizemiyor.

İtiraf edeyim ben ne zaman sınavlara hazırlansam Oda bana bi güzellik yapıp ara veriyor. 21 Nisan'da ALES var, puan yükseltmek için girecem. Ona kadar sessiz sedasız çalışırım OP'siz. Sonra bir de Ağustos gibi filan dil sınavına girecem. Onda da hazır olun araya. Dua edin atanayım yoksa sınavlara gire çıka gire çıka OP bimeyecek.

İtiraf edeyim ben ne zaman sınavlara hazırlansam Oda bana bi güzellik yapıp ara veriyor. 21 Nisan'da ALES var, puan yükseltmek için girecem. Ona kadar sessiz sedasız çalışırım OP'siz. Sonra bir de Ağustos gibi filan dil sınavına girecem. Onda da hazır olun araya. Dua edin atanayım yoksa sınavlara gire çıka gire çıka OP bimeyecek.

Allahım, şu mübarek ay hürmetine bu kulunun duasını kabul buyur.

One Piece'nin kaderi arkadaşın kariyerine bağlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık