Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
One piece nedir?

900 yıl önceki dünyanın hikayesidir. Joy boy’un. Rayleig robine dediği gibi öğrendik ama bir şey yapamadık. Luffy yapacak işte. 900 yıl önce herkes özgürdü ve herkes istediği şekilde yemek vs yiyebiliyordu. O kadar özgürlerdi ki şeytan meyveleri oluştu. Ancak bazıları aç gözlülükle çok şey istedi. Antik silahları yaptı vs bu dünyayı yıkıp kendi imparatorluklarını kurdu. Ya da var olan antik silahları kullandı.

Luffy’de diyecek ki ulan ben bu dünyayı özgürlüğü tekrar yaymak istiyorum. Savaşlar başlatacak.

One piece de o özgürlüğün kaynağı büyük ihtimalle. Luffy ve roger’ın hayalininde bu olduğunu düşünüyorum.

One piece nedir?

900 yıl önceki dünyanın hikayesidir. Joy boy’un. Rayleig robine dediği gibi öğrendik ama bir şey yapamadık. Luffy yapacak işte. 900 yıl önce herkes özgürdü ve herkes istediği şekilde yemek vs yiyebiliyordu. O kadar özgürlerdi ki şeytan meyveleri oluştu. Ancak bazıları aç gözlülükle çok şey istedi. Antik silahları yaptı vs bu dünyayı yıkıp kendi imparatorluklarını kurdu. Ya da var olan antik silahları kullandı.

Luffy’de diyecek ki ulan ben bu dünyayı özgürlüğü tekrar yaymak istiyorum. Savaşlar başlatacak.

One piece de o özgürlüğün kaynağı büyük ihtimalle. Luffy ve roger’ın hayalininde bu olduğunu düşünüyorum.
One piece bulunca seri bitecek diye biliyorum One piece son savaşa bir şey katmaz

Kendi hikaye hakkındaki görüşüm, Luffy nin gücü hikaye formatına göre uygun gidiyor eger ki gear 5 moduna giremeseydi ve Kral hakili saldırılar kullanamasaydi sadece Kizaru gelmesi bile yeterdi tüm tayfa için.Ancak Luffy meyvesi maymun gibi ebeleş gubeleş gülüp gülünç şeyler yapan biri olmasını beklemiyorduk.Burada meyvenin onu etkilediği bariz Roger öne piece görünce gülüp geçmeside joyboyun meyvesi ile alakalı görünücek gibi.Keske meyve karakterin bu kadar onune geçmeseydi.

Yinede en azından gücünü özgürce kullanabilmesi ve saldırı gücü üst seviyeye çıkarmasi bizim için artı.

Luffynin şu anki gücü gayet bozuk son savaş için one piece (güç veren bir şeyse) ihtiyacı varmı bilemiyorum
One Piece Roger'ın hazinesi. Bunu biz gördük zaten, Roger WB'ye verdi, WB'de Oden'in ailesi mağdur olmasın diye hazineyi iade etti. Roger da aynı hazineyi götürdü Gülünç Masala bıraktı, tayfasını dağıttı, Nika belki kendini yedirir umuduyla gitti çocuk yaptı, sonra da teslim olup Nika'ya zemin hazırlamak için One Piece orda dedi.

Roger macerasına One Piece'i bulmak için çıkmıyor ki, adamın amacı dünyadaki tüm adalara ayak basmak. Son adaya gidiyor, ordan sonra bir adaya daha gidiyordu yanlış değilsem, en son da Gülünç Masal'a gidiyor. Oraya Gülünç Masal diyen de hikayeyi öğrenip gülen Roger'dır muhtemelen, öyle bir adanın varlığını kimse bilmiyor zira.

Velhasıl One Piece Roger'ın hazinesinden başka bir şey değildir, Gülünç Masal adasında da Nika'yla ilgili bir şeyler çıkacak, biz de göreceğiz Roger'ın neye güldüğünü.

One Piece Roger'ın hazinesi. Bunu biz gördük zaten, Roger WB'ye verdi, WB'de Oden'in ailesi mağdur olmasın diye hazineyi iade etti. Roger da aynı hazineyi götürdü Gülünç Masala bıraktı, tayfasını dağıttı, Nika belki kendini yedirir umuduyla gitti çocuk yaptı, sonra da teslim olup Nika'ya zemin hazırlamak için One Piece orda dedi.

Roger macerasına One Piece'i bulmak için çıkmıyor ki, adamın amacı dünyadaki tüm adalara ayak basmak. Son adaya gidiyor, ordan sonra bir adaya daha gidiyordu yanlış değilsem, en son da Gülünç Masal'a gidiyor. Oraya Gülünç Masal diyen de hikayeyi öğrenip gülen Roger'dır muhtemelen, öyle bir adanın varlığını kimse bilmiyor zira.

Velhasıl One Piece Roger'ın hazinesinden başka bir şey değildir, Gülünç Masal adasında da Nika'yla ilgili bir şeyler çıkacak, biz de göreceğiz Roger'ın neye güldüğünü.
çok yanlış. roger tüm adaları keşfettikten sonra son adanın varlığını öğreniyor bu yüzden her şeye baştan başlamak zorunda kalıyor bakınız zou bölümlerinde onu bahsediyor. Luffy'ler ve diğer korsanlar rafteal'in varlığını bildiklerinden roger'ın yaptığını yapmak zorunda kalmıyorlar. sadece luffy'lere özel bir durum değil bu. İkinci tüm adaları dolaşırken kayıp yüzyılın tarihini öğreniyor. son adaya gittiklerinde de öğrendikleri tarih kesinleşiyor. Yine bunu kanıtlayan şey omunun en büyük yenilgilerinin poneglif taşlarının olduğunu söylemesidir. Yani o hazine baştan beri Rafteal'dedir. Roger'dan da önce. Bunu yine Roger da doğruluyor erken geldik diyor. One piece WB'in almadığı hazine ya da bir zenginlik değil. Zenginliğinde ötesi bir şey. Roger'ın bana kalırsa tek yaptığı ve en büyük yaptığı iki şey vardır. Birincisi adanın varlığını doğrulatmak ve adayı bir hedef haline getirmek. İkincisi korsan çağı başlatmak. Roger'ın hazinesi bunlardır. Bence

Benim anlamadığım roger'ın son adaya gittiğini insanlar nasıl biliyorda korsanlar kralı yapıyorlar rogerı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık