Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Dostum Kizaru'yu ezecek Kaido 5 dakika dayanamadı Nika'ya. Kizaru sadece 2 damla kan verdi ve hala düşmedi. :)
Kaidou binlerce saldırı yedi ve karşılık verdi, Nika’nın canını yakabilen tek kişi de Kaidou Başgandır ayrıca.

Adam üç saldırı yedi, üçünde de felç geçirdi. Bu amirallerde de gelenek veya eğitimlerde öğretilen teknik falan herhalde. Ölmemek için felç geçiriyorlar. Bu sayede hayatta kalıyorlar.

Kaidou binlerce saldırı yedi ve karşılık verdi, Nika’nın canını yakabilen tek kişi de Kaidou Başgandır ayrıca.

Adam üç saldırı yedi, üçünde de felç geçirdi. Bu amirallerde de gelenek veya eğitimlerde öğretilen teknik falan herhalde. Ölmemek için felç geçiriyorlar. Bu sayede hayatta kalıyorlar.
Ben felç geçiren amiral görmedim daha çok kan alan görüyorum aokiji olsun akainu olsun

Kaido magmaya düşmeden önce boynuzu kırılıp kalıcı yara almıştı. Bir de Zoro’dan kalıcı yara aldı o ayrı reizllik. Kizaru’da kan yok daha.

Görmediğin belli, amiral saldırı gördükten sonra gözlerini kapayıp sayfaları geçiriyorsun muhtemelen. Yoksa defalarca felç geçiren Kizaru ve Sakazuki’yi görebilirdin.
Ben kafası alınmış kuma ve wb görüyorum yonkou tayfasına ecel teri döktürmüş aokiji görüyorum g5 Luffyyi yemeğe muhtaç edip bayıltan kizaru, kaidonun kollarını ve wanonun en güçlü iki kişisini çaba sarf etmeden yenen ryo gördüm ama felç olduklarını görmedim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık