Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Garp kral hakisi bence arıkovanı yeni dünyada ve orası korsan adası olduğu ıcın bayıltmadı insanları yaşlılığıda hesaba katarsak sonuçta bu ağız kopürme olayı sadece çer çöpte olmuyor mu

Garp kral hakisi bence arıkovanı yeni dünyada ve orası korsan adası olduğu ıcın bayıltmadı insanları yaşlılığıda hesaba katarsak sonuçta bu ağız kopürme olayı sadece çer çöpte olmuyor mu
Hachinosuda ki korsanların hakilerinin normal Fatihin Hakisine karşı koyabilecek düzeyde olmasını geçtim Garp normal Fatihin Hakisini de kullanmadı ki ? Garp gibi bi efsane olsan o Galaxy Impact ile show yaptıktan sonra diğer gelmekte olan korsanlara Fatihin Hakisi kullanıp en az 50k tanesini saniyeler içinde bayıltmaz mısın? Sorun bu zaten. Garp Luffy'nin balık adam adasında yaptığı gibi isimsiz korsanları o destansı hakisi ile bayıltmalıydı hem de Luffy gibi de değil, Oda SBS de açıklamıştı Balık Adam Adasında Luffy yerine Shanks ya da Rayleigh olsaymış Fatihin Hakisi ile 100k kişiyi bayıltırmış. En az 100k korsanı aradan çıkartıp gereksiz enerji harcamadan kurtulurdu. Neden yapmadı ya da belki de yapamadı mı ?

Kaido kral haki kullandı Luffy bayıldı demedin mi? Hani köpük?
Çok uzun uzadıya tartışmaya değer bir konu değil. @Reiper kendi ile çelişmiş ben de çeliştiği kısımları gösterdim. Kaido Luffy’i teklediğinde etrafta bayılan kimse olmadı, Luffy’de de köpük çıkmadı. Yani söylemleri tutarsız.
Çelisme tutarsızlık falan yok, okumamışsın yazdığımı.

Ne yazmışım o mesajda

"Kaido Luffyi ilk teklediginde Luffy bilincini kaybetti, çok sonrasında demek kral haki ekliyorsun dedi."

Luffynin kendisi ikrar etmiş Kaidonun kral haki kullandığı ve üstüne Luffy o sahnede bayılmış. Ekstra açıklama varken ağzından köpük çıkmasına gerek yok.

Garp için soruyorsan ne ekstra açıklama var ne kimsenin ağzında köpük var, bayıldı dediklerinin kafasında şişlik çizmiş E. Oda. Garp in Kral Haki kullandığı kesin değil yani.

Adam yüz metrelerce yükseklikten temassız haki ile vurmuş hala kral hakisi yok diyenler var. King punch mu attı bu adam yoksa kral 2. Elizabello'nun kayıp amcaoğlu mu Garp
Temassız hakiyi hiç kral haki göstermemiş 3 amiral de kullanıyor. B hakinin de bir türü.

Diğer taraftan King Puncha benzer Garp in yumruğu doğru. Yumruğuyla şok dalgası yapıyor aynı Sengoku gibi.

Ciddi ciddi Garp'ta kral haki var mı yok mu tartışması yapılıyor. Bu tartışmayı şaşkınlıkla okuyorum.

Arkadaşlar bu adam devrin en güçlüsü Roger ile birbirlerini öldürme noktasına gelmiş birisi... Roger ile Kral Haki olmadan mücadele edebilmesi imkansız sırf buradan bile yola çıksanız bunu tartışmazdınız.

Hadi en basiti Don Chinjao ile çarpışmasında da var zaten niye kasıyorsunuz ki. Adam Galaxy İmpact vurmadan önce tepede yüklüyor eline sonrasında vuruyor SODA gözünüze sokmuş orada...

Adamın ligi başka boyut ve Luffy MF de haki salınca sende devraldın demek diyor. Kimden devralmış da bunu diyor?
Bunun üstüne kral hakisi var yok tartışmaya kapalı.

Kalkıp bunun için SBS CBS OBS araştırmaya gerek yok yani...
BM de her tür haki var ama gel gelelim Law ve Kid savaşında birini bile kullanmadı. Bağırarak dünyaları bayıltan kadın...

Çelisme tutarsızlık falan yok, okumamışsın yazdığımı.

Ne yazmışım o mesajda

"Kaido Luffyi ilk teklediginde Luffy bilincini kaybetti, çok sonrasında demek kral haki ekliyorsun dedi."

Luffynin kendisi ikrar etmiş Kaidonun kral haki kullandığı ve üstüne Luffy o sahnede bayılmış. Ekstra açıklama varken ağzından köpük çıkmasına gerek yok.

Garp için soruyorsan ne ekstra açıklama var ne kimsenin ağzında köpük var, bayıldı dediklerinin kafasında şişlik çizmiş E. Oda. Garp in Kral Haki kullandığı kesin değil yani.

Temassız hakiyi hiç kral haki göstermemiş 3 amiral de kullanıyor. B hakinin de bir türü.

Diğer taraftan King Puncha benzer Garp in yumruğu doğru. Yumruğuyla şok dalgası yapıyor aynı Sengoku gibi.
Garp’ı çok sonrasında ikrar etmeyecekleri ne malum?

Kral Hkai sahnelerinde çizmiyor. Kral haki olduğu zaman uzuvdan veya nesneden akması gerekiyor,fark gayet belli de anlayana. Aksi halde Jinbei'de de kral haki var demen gerekiyor, Ulti'de de, Kin'mon'da da...

Kral haki kullanımı bu.

Bunlar da düz kullanımlarda çıkıyor.

O senin yorumun işte. Kral haki kullanılan her yerde kara yıldırım var ve illa bir yerden sızmak zorunda değil.

Bak mesela şunlara:

Luffy burada haki ile dövüşüyor ama bir şeyin ucundan çıktığı yok, temas edilen yerde var.

Luffy'nin yumruğundan bir şey sızmıyor ama çarpışma yerinde kara şimşekler var. Bu saldırılarda kral haki kullanıldığını biliyoruz ama.

Zoro'da olay çok hızlı gelişiyor ve çarpışma yerinde kara yıldırımlar görüyoruz ve Zoro'da kral haki olduğunu da biliyoruz. Bunları göz önüne alıp bu saldırıda kral haki kullanıldığını söyleyebiliriz. İlla en baştan haki sızdırmalı bir şov yapması gerekmiyor kral haki kullananların.

@ch3rlo pert, çerlo bitti.

Eline sağlık @William cutting. Valla ben üşeniyorum artık böyle şeyleri bulup atmaya. İçimiz geçmiş halimize denk gelenler de argüman bulup da atamıyoruz sanıyor.
Çerlo'nun sadece eskisi kadar seninle uğraşacak zamanı yok dengetsucum :D
Bilmediğin şeyleri başkası bulup anlatınca hemen yav ben üşeniyordum da falan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık