Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
bu guclu hakinin kaynagi diyor boru gibi enma faktoru varken adamda yoldan gecen zoan meyvesi var. Ne sartlar esit, ne torpiller ne motivasyonlar. Surda sanji sayesinde bile psikolojik ustunluk zoroda.

iste bu yuzden lucci.Baska bi car olsa onu da tutardim ta ki tum sartlar esit olana kadar
Yanlış okumuşsun hakiyle alakalı olan kısmı. Öte yandan tüm seriyi böyle okuduysan Lucci'yi yerlere göklere sığdıramaman da normal. Sana Lucci'yle başarılar diliyor ve seni 3 kılıçla uğurluyorum:

Hayır yani illa lucci vs king konusu mu açayım arkadaş , nedir bu lucci sevdası. Objektif olun biraz .Şuana kadar seriyi tersten okusanız bile görürsünüz ki king lucciyi dinlene dinlene döver , bakkala ekmek almaya gönderir.

Hayır yani illa lucci vs king konusu mu açayım arkadaş , nedir bu lucci sevdası. Objektif olun biraz .Şuana kadar seriyi tersten okusanız bile görürsünüz ki king lucciyi dinlene dinlene döver , bakkala ekmek almaya gönderir.
Aç da arkadaşın içi rahat etsin. Nika-Luffy kombinasyonu ve çeşitli lobi varyantlarının ufak girişimleri haricinde çıkacak sonuç bellidir ama görmek istemeyen kabullenmek istemeyen onu da kabullenmez. Lucci leopar olmaktan çıkmış aslanların sahur sofrasında götürdükleri Afrika antilobuna dönmüş adam bana hala psikoloji, motivasyon diyor.

Aç da arkadaşın içi rahat etsin. Nika-Luffy kombinasyonu ve çeşitli lobi varyantlarının ufak girişimleri haricinde çıkacak sonuç bellidir ama görmek istemeyen kabullenmek istemeyen onu da kabullenmez. Lucci leopar olmaktan çıkmış aslanların sahur sofrasında götürdükleri Afrika antilobuna dönmüş adam bana hala psikoloji, motivasyon diyor.
Yarın bu konu üzerine epey kafa yorup bir icraate geçmeyi deneyeceğim , gerekli makamlara danışarak izin almam gerekiyor heralde önce.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık