Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Peki şöyle diyeyim size.

Saturn, Luffy’nin, Nika olduğunu görür görmez anladı değil mi?

Evet anladı.Peki Saturn davul sesini duymasına rağmen neden Luffy’e, Joy Boy hiç demedi?

Hep sesten bahsediyorsunuz ama olay işte sadece davul sesi değil.Saturn hem davul sesini hem de beyaz dönüşümü görmesine rağmen Saturn hiç ifade olarak Joy Boy demedi.

Burada işte sizinle anlaşamıyorum.

Davul sesini duymak demek Joy Boy geldi demek değil.Saturn çünkü Nika’yı biliyor ama Joy Boy’u bilmiyor gibiydi.İfade olarak kullanmadı çünkü Joy Boy’u.
Doğrudan tanımıyorlardır dedim ya Joy Boy'u. Kuruculardan değil alt soydandır dedim Gorosei için. Bu varsayıma göre onlar için anlatılanlardan bildikleri bir düşman Nika. Şimdi Luffy hem Nika hem Joy Boy hem de Haşırşapka adıyla anılıyor. Kim neye göre hitap ediyor ?

Doğrudan tanımıyorlardır dedim ya Joy Boy'u. Kuruculardan değil alt soydandır dedim Gorosei için. Bu varsayıma göre onlar için anlatılanlardan bildikleri bir düşman Nika. Şimdi Luffy hem Nika hem Joy Boy hem de Haşırşapka adıyla anılıyor. Kim neye göre hitap ediyor ?
Nika’yı gören, duyan Gorosei’nin, Joy Boy’u bilmediğini düşünmüyorum.

Yine de güzel tartışmaydı.İkinize de teşekkür ederim.

@Skywalker @artyomdh

Nika’yı gören, duyan Gorosei’nin, Joy Boy’u bilmediğini düşünmüyorum.

Yine de güzel tartışmaydı.İkinize de teşekkür ederim.

@Skywalker @artyomdh
Hasırşapka diye hitap ettiği kişinin Nika olduğunu öğrenen Bonney'in, bu kişinin gerçek adının Luffy olduğunu bilmediğini düşünmüyorum diyerek ben de sana teşekkür edip bu güzel tartışmaya kendi adıma son mesajımı atıyorum :)

İşin dalgası bir yana Zoro'ya haksızlık etti Oda. Net bir galibiyet vermeliydi ama böylesi mide bulandırdı. Mortal Kombat'ta "Finish Him" öncesi yenilen karakterin sallanması gibi bıraktı Lucci'yi.

Sanji Reisim adamın aklını nasıl aldıysa o çok güvendiği bilimsel kitaplara tövbe ettirmiş yırtıp attırmış.Büyüksün Sanji :sapkali:

Soda’ya söyleyin de Usopp gemiye binmeden antik robot peşine düşsün, Mars peşine düşsün, adada deprem olsun, gerekiyorsa Zoro kessin bir şey olsun da binemesin o gemiye…

Elbaf’a giderse, oturup ağlarım valla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık