Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Hiçbir zaman bir Kaido-Shanks-Dragon ağırlığı yok bu goroseilerde. En fazla olacakları h.haki kullanamayan Linlin veya Marco tarafından tutulan Kizaru ayarı bir seviyede takılacaklar. Tam full charge saldıran bir Shanks'i imkansız iki tane dev durdursun. Durdursa Kid ve Killer birşey yapardı.
Şuan tam olarak H.haki kullanamayan Linlin seviyesi gibiler acayip dayanıklılar ama hasar seviyesi düşük.
Adamların teknikleri ölümcül ve ölümsüzler eğer hakiden etkilenmiyorsalar shanks bile bunlardan korkuyordur ne kadar iyi ve güçlü savaşçı olduğunun bir önemi yok bu adamlar için ,eninde sonunda kazanan onlar olacak çünkü ayrıca nusjuronun pacifistaları göz açıp kapayana kadar içeriden kesmesi marsın o heybetli formu ve Luffyi bile pert eden kalkanı delmesi warcurynin hakili çığlığının Luffyi bile etkilemesi adamın yara izi bile uçtu saturnünde zehirli uzayan kolları bana kalırsa big mom ve kaidoyu bile alır bu beşli arasına düşseler goroseilerin hepsi bir atak yapsa pertini çıkarırlardı

Kötü bölüm hükümetin en üst makamındaki 6 adamdan 5ini görüyoruz sıfır endişe, sıfır gerginlik.. bomboş çizgifilm edasıyla devam ediyor bölümler. Tom ve Jerry'i ne kadar ciddiye alarak izliyorsam Op'yi de o kadar ciddiye alarak okuyorum. Oda hedefinde başarılı oldu sanırım tebrikler

Hiçbir zaman bir Kaido-Shanks-Dragon ağırlığı yok bu goroseilerde. En fazla olacakları h.haki kullanamayan Linlin veya Marco tarafından tutulan Kizaru ayarı bir seviyede takılacaklar. Tam full charge saldıran bir Shanks'i imkansız iki tane dev durdursun. Durdursa Kid ve Killer birşey yapardı.
Şuan tam olarak H.haki kullanamayan Linlin seviyesi gibiler acayip dayanıklılar ama hasar seviyesi düşük.
Ağırlığın olmaması goroseilerle ilgili değil Nika belasıyla ilgili ama. Saydığın isimleri Nika'nın olduğu ortama koy yine endişe yaratmaz.

Kötü bölüm hükümetin en üst makamındaki 6 adamdan 5ini görüyoruz sıfır endişe, sıfır gerginlik.. bomboş çizgifilm edasıyla devam ediyor bölümler. Tom ve Jerry'i ne kadar ciddiye alarak izliyorsam Op'yi de o kadar ciddiye alarak okuyorum. Oda hedefinde başarılı oldu sanırım tebrikler
Luffy yüzünden.. Luffy'yi zamanında da sevmezdik bir bildiğimiz varmış. Anasını ağlattı serinin.

Bizim ciddi bir el atmamızın vakti geldi. Boynumuzun borcu artık Teach. Erkan forumda Teach'in itibarını yerle bir etti @MD. Teach ise gerekli cesarete sahip değil Teach'in hakkını savunmak için. En başta o gömüyor. Böyle fan görmedim ben.
Yakarım God valleyi de yakarım ari kovanını da yakarim lobiyi de yakarım burgessa c4 bağlar mekanınıza yollarım yine de lobiyi size yar etmem. 🤨

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık