Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük ihtimal Vegapunk bilincini programlayıp kendisini yapay zekaya çevirmiştir diye düşünüyorum. Bu sayede yapay zeka ile sınırsız ömrü olacaktır. Bir film vardı hatta insan beyninin %100'ünü kullanınca olanlarla ilgili ona benzetecek.

Bunun dışında bir konu var ama burdan yazmak ne kadar doğru bilmem. Buraya yaptığımız yorumlar için telif hakkı mı koysak napsak. Burdaki tüm konuşmalar youtube'da yayın yapanların dilinde canlı yorumlarında. Bu biraz fikir hırsızlığı gibi duruyor. Burda bir arkadaşımız harika bişi sölüyor akşamına aynı yorumu youtube 'da biri yapıyor. Ben durumdan rahatsız olmaya başladım. En azından bu arkadaşlar alıntı yaptıklarını paylşasa mükemmel olur. Bu ülkede one piece 'i yaşatanların başında Korsanfan üyeleri gelir ancak ekmeğini başkaları yiyor çok saygısızca. Emek hırsızlarına karşı dur demek lazım!!!

Büyük ihtimal Vegapunk bilincini programlayıp kendisini yapay zekaya çevirmiştir diye düşünüyorum. Bu sayede yapay zeka ile sınırsız ömrü olacaktır. Bir film vardı hatta insan beyninin %100'ünü kullanınca olanlarla ilgili ona benzetecek.
Şu tarz bir şeye dönüşürdü en fazla. Ada Buster Call ile tarumar edileceği için yok olacaktır zaten. Gizlice başka bir yere yedekleyebildiğini sanmıyorum çünkü takip altında sürekli ve içerde ajan var.

Biz dövüşlerde bu Luffy'den razıyız anca. Sevdikleri can çekişirken kahkahalar patlatıp bütün tadı kaçıran Nika istemiyoruz. Shounen animeler böyle anlarla güzel.
Bu mesajı E. Oda'ya gönderin. 😤😤😤😤

Bir karakter ciddi ve sert bakışlar atıyor diye hep aynı mentalitede kalacak zannederseniz böyle ağlarsınız işte. Mihawk hariç her karakter aşağılanmayı tadacaktır.
Çok sevinme , E. Oda onu da rezil eder. Rezil edilmedik karakter burakmaz artık

Teach önce Wanaoya mı? Yoksa Balık Adam adasına mı saldırır sizce.
Önce balıkadam adasına. Orada Luffy ile ilgili anlatılmış bir fal vardı. Teaach, orayı yakacak, sebebi ise Luffy olduğu düşünülecek. Luffy gelecek, onları kurtaracak ama adanın yok olmasına sebep olan kişiler Luffy'inin içinde casusların varlığına ses edilmiyor olmasıdır.( Casus olan kişi çamur olan adam)

Bunun dışında bir konu var ama burdan yazmak ne kadar doğru bilmem. Buraya yaptığımız yorumlar için telif hakkı mı koysak napsak. Burdaki tüm konuşmalar youtube'da yayın yapanların dilinde canlı yorumlarında. Bu biraz fikir hırsızlığı gibi duruyor. Burda bir arkadaşımız harika bişi sölüyor akşamına aynı yorumu youtube 'da biri yapıyor. Ben durumdan rahatsız olmaya başladım. En azından bu arkadaşlar alıntı yaptıklarını paylşasa mükemmel olur. Bu ülkede one piece 'i yaşatanların başında Korsanfan üyeleri gelir ancak ekmeğini başkaları yiyor çok saygısızca. Emek hırsızlarına karşı dur demek lazım!!!
Malesef öyle

Şu tarz bir şeye dönüşürdü en fazla. Ada Buster Call ile tarumar edileceği için yok olacaktır zaten. Gizlice başka bir yere yedekleyebildiğini sanmıyorum çünkü takip altında sürekli ve içerde ajan var.
Yedeklemeden ötesi diyelim. Tüm bilincini ruhunu yapay zekya aktaracak ve yapay şekilde yaşayacak gibi duruyor. Ada yok edilse bile sinyal veya frekanslarla hayatını devam ettirecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık