Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aman diyeyim eziklemeyin Satürnü ne olur ne olmaz Zoro gelir bir yerden vsye tutuşur sonra yine olan size olur
O zaman otomatikman amirale çekeriz sıkıntı yok.

Işık hızında hareket eden amirali avucuyla hem de iki kez yakalıyor. Komedi.
Luffy veya türevi karakter olan Nika'yla karşılaşan adam adını unutuyor bu seride. Böyle gerizekalı bir seri daha ne gördüm ne duydum.

Hikaye ilerlesin diye Luffynin pilini bitirdi. Luffy, Kizarudan darbe alarak iptal olmadı kendi girdiği Nika formu işini bitirdi. Kizaru'ya gelirsek... O direkt Nika"dan yediği darbe yüzünden iptal olmuştu. Aslında bir süre saf dışı bırakarak işini yaptı Luffy.. ama Lucci ve Satürn diğerlerini durdurduğu için Luffy ve Vegapunkı alıp kaçamadılar.
Luffy nin ikisini aynı anda durdurması çok iyi bir hype yarattı ama sonuç ne olacak.Luffy nin enerjisi bitince yine elde var sıfır.Herzaman söylüyoruz şu gücü bitti muhabbeti sıktı artık.Luffy devamlı yardım almak zorundamı birilerinden.Eskiden hadi bir nebze tamam diyorduk ama bu adam artık yonkou ünvanı aldı yapma bunu.

Aga madem bu Luffy, Nika'siz bu kadar buyuk başı alabiliyor alsaydı o zaman...? Kimse kusura bakmasin... Nika olmasa Luffy buralara gelemezdi. Şu an dövüştüğü butun buyuk baslarla bu forma girip dovusuyor adam. Hadi girsin base halinde dovussun madem de gorelim. Yahu bu adam... 4 kere Kaido'ya yenildi... en sonunda da öldü. Ne zaman Nika geldi o zaman indirdi ve indirmeye devam ediyor. Nika olayı bizim bir tarafimizdan uydurduğumuz bir şey degil. Özellikle bu arc'in basindan... şu anina kadar her bolum ustune basa basa... "Nika geldi... eskiden de vardi... bir gun gelecekti ve geldi" deniliyor. Kisacasi Luffy KK olamadı... Hukumeti de deviremedi. Kurtarici olan Luffy degil onun icinde ki Nika dir. Şu arc'in icinden bunu dorgurulayacak bir suru sahne atilir buraya rahat rahat... :d

Luffy nin ikisini aynı anda durdurması çok iyi bir hype yarattı ama sonuç ne olacak.Luffy nin enerjisi bitince yine elde var sıfır.Herzaman söylüyoruz şu gücü bitti muhabbeti sıktı artık.Luffy devamlı yardım almak zorundamı birilerinden.Eskiden hadi bir nebze tamam diyorduk ama bu adam artık yonkou ünvanı aldı yapma bunu.
Katılıyorum dostum. Hikaye uzasın diye Luffye her zaman engel koyuyor

Nika lüffy azcık ciddi olsa ordaki herkesi paket edecek güçte.Bölüm sonu bu durumun açık göstergesi.Biranlık ciddileşince kizaruyu tutup satürnün ağzının ortasına yerleştirecek.

Aga madem bu Luffy, Nika'siz bu kadar buyuk başı alabiliyor alsaydı o zaman...? Kimse kusura bakmasin... Nika olmasa Luffy buralara gelemezdi. Şu an dövüştüğü butun buyuk baslarla bu forma girip dovusuyor adam. Hadi girsin base halinde dovussun madem de gorelim. Yahu bu adam... 4 kere Kaido'ya yenildi... en sonunda da öldü. Ne zaman Nika geldi o zaman indirdi ve indirmeye devam ediyor. Nika olayı bizim bir tarafimizdan uydurduğumuz bir şey degil. Özellikle bu arc'in basindan... şu anina kadar her bolum ustune basa basa... "Nika geldi... eskiden de vardi... bir gun gelecekti ve geldi" deniliyor. Kisacasi Luffy KK olamadı... Hukumeti de deviremedi. Kurtarici olan Luffy degil onun icinde ki Nika dir. Şu arc'in icinden bunu dorgurulayacak bir suru sahne atilir buraya rahat rahat... :d
Nika olmasa ölmüştü zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık