Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108: Tüm Dünyanın Dikkatine!

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 124 69.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 21.8%
  • Kötü

Kullanılan: 16 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen gidip Enma alsana 3-5 tane o zaman.
Enma nın olayı antrenörlük yapmak, zoronun kral haki açmasını kolaylaştırdı, zoro biraz daha kullansın iyice alışsın sonra çöpe atsada bir şey değişmez ,mihawk ın kılıcı dünyanın en iyi kılıcı deniyor eee mihawkın gücünün çoğu kılıcından geliyor mu diyeceksiniz, taş çatlasa %1- %2 etkisi oluyordur kılıçların kılıç kullanıcılarına, mugivara nın şuan %99 unu nika meyvesi oluşturuyor

Olan Kaido'ya oldu maalesef. Cartoon şu an Nika'nın hal ve hareketlerinde oluyor sadece. Düşmanına pek işlemiyor şu an.
Evet. Lucci, Satürn, Kizaru hiç birine kullanmadı. Satürn’e kullanmasını bekliyordum. Kaido ve Satürn benzer yapıda adamlardı çünkü. Sanırım yeni formun gücünü göstermek için Kaido’yu bile oyuncak yapar düşüncesinden gitti, o yenilmez canavar itibarsızlaştı ki yendiğinde nasıl yendi denmesin.

Evet. Lucci, Satürn, Kizaru hiç birine kullanmadı. Satürn’e kullanmasını bekliyordum. Kaido ve Satürn benzer yapıda adamlardı çünkü. Sanırım yeni formun gücünü göstermek için Kaido’yu bile oyuncak yapar düşüncesinden gitti, o yenilmez canavar itibarsızlaştı ki yendiğinde nasıl yendi denmesin.
Kaido ejder formu uzundu falan. Oyuncak gibi oynayabiliyordu onla. Belki de bu yüzdendir.

Yahu oyuncak gibi ana karakter var kizaru rezil olmasin akainun lavinda yuzup gozlerini bi tarafina sokmasinda ben mi , sen mi rezil olalim?

Gebeşi cekcez anlattik,biz bunlari yazdik yahu uzulmeyin. A dan z ye tum karakterler nasibini alacak. Alisin artik.

Serinin icinden gececegini uzun zaman once yazdik,herkes nikaya degil nikanin saldirdiklarina bakti hep

Yilanin başı gebeş
Kardeş ana karakterden bu kadar rahatsız san takip etme seriyi yav. Gebeş mebeş ne alaka. Seri bu beğeniyorsan oku beğenmiyorsan okuma takip etme. Ben sanji zoro vs yi luffyden daha çok severim ama senin gibi söylemlerim de yok. Sen sevmiyorsun diye sürekli kötüleme aşağılama durumuna girmeye ne gerek var varsa böyle bir durumun takip etme de rahatla

Keşke. Şekli şemale de bir ayar çekseler çok iyi olur. Suratı falan yamuldu garibim Luffy'nin.
Anca yaptığı saldırılara göre şekil şemal değiştirir gibi. Başka türlü sanmıyorum. ./

İleride kimseye kullanmazsa bu olabilir de sanmıyorum. İlla ki kullanacak başkasına da.
Bunu bekleyelim bakalım bir. Bundan sonra rakibi aşağılayıcı durumlara sokmazsa tepki işe yaramıştır deriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık