Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105: Aptallığın Zirvesi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 40 22.9%
  • Orta

Kullanılan: 46 26.3%
  • Kötü

Kullanılan: 89 50.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şahsen bölümü çok beğenmedim, olay örgüsünde hiçbir ilerleme göremedim.

Gelelim bölümün sonuna; şahsen herkesin ilk aklına filo, dragon falan geldi ama benim fikrim sizinkinden farklı. Filonun her bir üyesi farklı bir krallıkta falan ve birleşip gelmeleri çok uzun sürer. Dragon ise semaları bırakıp gelemez, ufukta izlemesi gereken yerler vardır. Şahsen, Sabo'nun geleceğini düşünüyorum çünkü denizcilerin gemisi yanıyordu ve yakması en muhtemel karakter Sabo diye düşünüyorum. Bana kızabilirsiniz ama Zoro veya Sanji'nin Kizaru ile savaşabileceğini düşünmüyorum. Kizaru ile Sabo savaşırken Luffy'de Saturn'e odaklanacaktır. Gün sonunda ise Vegapunk, Bonney ve Kuma, Sabo ile Dragon'un yanına dönecektir diye düşünüyorum. Bakalım sonuç ne olacak. Tutturabilecek miyim 😂😂

Hasır Şapka Filosunun geldiğinden %100 eminim ama bir ihtimal daha varsa o da Kızıl Saç Korsanları'dır. Malum Elbaf, Egghead'e yakın ve Luffy büyük bir donanma ile sıkıştırılmış durumda. Luffy'nin böyle sıkıştığı bir yerde gelmeyecekse ne zaman gelecek?!

Kuma yetenegini kullansa yeter ışınlanabiliyor sonuçta hatta egghead'i bile terkedebilir ancak oda garip bir seneryo çizecek muhtemelen.

Mevcut durumda Sanji müdahale edebilir ama kizaru engel olur. O durumda da küçük bir Sanji vs. kizaru olabilir.

Bu tarz bölümler arc içinde uzun ama vs'ler kisa sürüyor. Gereksiz uzatiyor sürekli oda.

Uyanan dev robot ve seraphimlerden bi aksiyon görmedik hala.

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama sanki Satürn Kizaruyu psikolojik olarak baskılıyor gibi . Kizarunun üstünde baskı var ve karşı gelemiyor gibi bir durum var
Öyle zaten ve satürn güçlü de ayrica. Güçsüz olsa da degismezdi belki durum. Acaba bu seneryoda Fuji olsa nasil olurdu. Malum hükümeti sevmiyor 🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık