Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma'nın acıları kısmını geçtik, flashback hala bitmediyse bizi sürpriz veya vurucu bir şeyin bekliyor olması lazım. Yoksa anlatılacak bir şey kalmadıysa veya önemli değilse boş yere uzamaz flashback. Hatta şöyle söyleyeyim, E. Oda için namus kadar önemli flashbackler, normal bi goygoyu bile gerekirse 10 bölüm uzatır ama flashbacki boş yere uzatmaz.

Şaka bir yana Kuma geleceği görebiliyorsa sağlam artı yazar.
Ne kadar geleceği görüyor. Bu kadar zorlukta göremedi şimdi robot olacam bir daha kullanamayacağım diye mi görmeye başladı. Bence artı değil eksi yazmalı. Kumanın max göreceği gelecek “nika gelecek” kehaneti olur.

İlginç, bu hafta saçma sapan şaşıran kimseyi görmüyorum. Demek ki gerçekten güzel bir bölüm geliyor. Heyecanlandım, biran önce spoiler çıksa ve okusak.

Konuşuldu mu bilmiyorum ama forumda hep bu goresei luffydeki meyveyi bilmiyor muydu neden müdahale etmedi gibi şeyler döndürüyorduk. Sanırım 5 li çete kumayı luffyi çocukken durdurması için göndermiş olabilir. Yani altını yapacaklar biz eskiden beri onu durdurmaya çalışıyorduk şeklinde. Hatta bir adım ileri gidiyorum çocukluğundan beri dragon luffye uzaktan göz kulak olup onu koruyor gösterebilirler.

Konuşuldu mu bilmiyorum ama forumda hep bu goresei luffydeki meyveyi bilmiyor muydu neden müdahale etmedi gibi şeyler döndürüyorduk. Sanırım 5 li çete kumayı luffyi çocukken durdurması için göndermiş olabilir. Yani altını yapacaklar biz eskiden beri onu durdurmaya çalışıyorduk şeklinde. Hatta bir adım ileri gidiyorum çocukluğundan beri dragon luffye uzaktan göz kulak olup onu koruyor gösterebilirler.
Muhtemelen böyle olacak . Sonradan der biz yıllarca onu takip ettik meyve uyanmasın diye çabaladık felan diye . Alıştık artık sonradan ekleme şeylere .

Bu olursa bir sürü saçmalık beraberinde gelir. Bu olursa ben şunları sorarım;

- Su 7'de neden sadece Robin hedef alındı? Madem Luffy olayı biliniyordu, CP9'a Luffy'yi yakalamaları ya da öldürmeleri için de emir verebilirlerdi. Gördüğümüz kadarıyla adamlar Luffy'yi hiç takmadı.

- Hükümet Kuma'yı Korku Barkası'na gönderiyor ki, Moria'yı uyarsın ve onun olası yenilgisinde geriye tanık bırakmasın. Luffy'nin önemi biliniyorsa, neden onun da öldürülmesi talep edildi?

Kısacası Luffy daha korsan bile olmamışken peşine Savaş Lordu gönderen hükümet ileri dönemde Luffy'nin yerini bilmesine rağmen hiçbir şey yapmadıysa, senaryo çok ağır saçmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık