Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088: Son Ders

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 110 58.2%
  • Orta

Kullanılan: 41 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.1%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzan sanki çok bariz bir şekilde Shiryu'nun açtığı yarayı dondurmuş resmen, Garp'a saplı buz açık yara kapansın diye saplanmış gibi.

Kuzan'ın kötü çıkacağını sanmıyorum, defalarca kez BB Korsanları Kuzan'a güvenmediklerini dile getirmişlerdi, şimdi ise Kuzan bu güveni kazandı ve yeri gelince de doğru hamle ile BB korsanlarına darbeyi vuracaktır.

İnternette gezen muhabbet gerçek olacak bence BB Kaptanları için 10 "Titanic" Captains deniliyor :D Titanic'i batıran ise bir Buzdağı idi burada da böyle bir gönderme yapacak ileride Oda :ehe:

İki tane seçenek var

*Garpın ve denizcilerin marineford sonrasında başlayan büyük bilmediğimiz bir planı var. O yüzden Garp da aikojinin yanına aldı kendini

veya

*Rayleigh hapishaneden kaçmaya tenezzül etmiyordu... Garp da etmiyor... şu çer çöp denizciler bir gitsin beni zaten burda tutamazlar demiş kendince

Koby "adalet" icin yuksek potansiyelli biri. Garb'in neden tercih ettigini bu saldirisindan gormus olduk.

Garb in öldügünü sanmiyorum. Hem donmasi iyi olmus yaralari daha da ilerlemez🙂

Onu kurtarmak icin;

God Valley tekrari is coming🙂 koby ve luffy vs teach, satis yapan WB = Kuzan

Kuzan sanki çok bariz bir şekilde Shiryu'nun açtığı yarayı dondurmuş resmen, Garp'a saplı buz açık yara kapansın diye saplanmış gibi.

Kuzan'ın kötü çıkacağını sanmıyorum, defalarca kez BB Korsanları Kuzan'a güvenmediklerini dile getirmişlerdi, şimdi ise Kuzan bu güveni kazandı ve yeri gelince de doğru hamle ile BB korsanlarına darbeyi vuracaktır.

İnternette gezen muhabbet gerçek olacak bence BB Kaptanları için 10 "Titanic" Captains deniliyor :D Titanic'i batıran ise bir Buzdağı idi burada da böyle bir gönderme yapacak ileride Oda :ehe:
Zaten ortada kan falan da yokmuş. Aokiji'nin denizcileri öldüreceğini düşünmüyorum zaten.

Garpın başını eğme Koby adalet Galip gelecek dedi yerde Kuzanın adaletinin Garp için makul olduğu ve Garpın da bunu bildiği için o sözü söylediğini düşünüyorum.

Kuzanın bir şeyler planladığı çok açık .

Smoker olayında Doflamingo için denizcilere söyle Amiralleri göndersin diyen , ben değişmedim aynı adamım diyen Kuzan denizcileri öldürmez .

Bu senaryoyu önceki bölüm yazmıştım. Leş bir senaryo. Çünkü Kuzan ve Garp birlikte olsa zaten o adanın altını üstüne getirirlerdi. Garp'ı harcamak için çok ucuz bir yol.

Garpın başını eğme Koby adalet Galip gelecek dedi yerde Kuzanın adaletinin Garp için makul olduğu ve Garpın da bunu bildiği için o sözü söylediğini düşünüyorum.

Kuzanın bir şeyler planladığı çok açık .

Smoker olayında Doflamingo için denizcilere söyle Amiralleri göndersin diyen , ben değişmedim aynı adamım diyen Kuzan denizcileri öldürmez .
Adamın içinden kazık çıkartmış ucunda bir damla kan yok. Kuzan var olan yaraları da dondurmuş kerizliyor BB tayfasını :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık