Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1066: Ohara’nın İradesi

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 68.9%
  • Orta

Kullanılan: 51 20.9%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm fena degil. Gidipte kötü demesinler. Vegapunk bence ilginç olmuş bu kadar belli edilebilirdi gerçi :) ve shaka'nin verdigi bilgilerde az degil. Zaten belli bilgi dolu arc olacagi.

Dünya hükümetine ve denizcilere gerçekten büyük saygı duymaya başladım bu bölümden sonra. Her attıkları adım kendilerine eksi yazmasına rağmen 800 yüzyıl boyunca ayakta kalıp dünyayı yönetebilmeleri gerçekten büyük başarı.

Ohara'ya iki atom bombası sallayıp mekanı terk etselerdi keşke. Kitapları bulmuşlar ve cahil olduklarından içinde yazılanları anlamadıkları için öylece bırakmışlar. Koskoca adayı yok ettiniz, bilim insanlarını öldürdünüz. Kitapları niye yakmadınız? Az biraz benzin dök, iki kibrit çak bitti gitti.

WG ve denizcilerin bu yaptığı, kullanıcısına dünyanın en muazzam gücünü veren meyveyi korumak için B sınıf bir ajan göndermek kadar büyük bir aptallık.

Antik Krallık bunlara nasıl yenildi gerçekten merak etmeye başladım. WG'yi temsil eden her şeyi düşününce yenilmemeleri lazım çünkü.

Son düzenleme:
Vegapunk diyor ki ''ben senin savaştan nefret ettiğini düşünürdüm Dragon.''
Yani özünde Dragon bir fikir adamıydı ama sonradan lafla peynir gemisinin yürümediğini fark edip eylem adamı olmaya karar verdi. Yılların ''Dragon sadece fikir adamı'' geyiği bitti böylece, vay be.

Vegapunk diyor ki ''ben senin savaştan nefret ettiğini düşünürdüm Dragon.''
Yani özünde Dragon bir fikir adamıydı ama sonradan lafla peynir gemisinin yürümediğini fark edip eylem adamı olmaya karar verdi. Yılların ''Dragon sadece fikir adamı'' geyiği bitti böylece, vay be.
Kusura bakma ama Dragon çoğu One piece okuyucusunun gözünde bal yapmayan arı ,hiç gol atamayan golcü , evlenememis evde kalmış kız ve Ocak ayinda denize giren Tatilci ...

Adamları Kutsal ejderlerin mabedi e savaş açmaya gidiyor .Sabo 2 Amirale karşı savaşıyor hatta atom bombasıyla öldürüluyor kendi ortalarda yok ..Anca poz kesmeler ,rüzgara karşı isemeler başka bir şey yok ...Acilen icraat bekliyoruz ama ses seda yok. ..Tek icraatı vardı Oda Buggy e karşıydı ha bide Smoker .. :artiz: :artiz: :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık