Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055: Yeni Çağ

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 226 70.8%
  • Orta

Kullanılan: 59 18.5%
  • Kötü

Kullanılan: 34 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    319
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı mantık yonkoular üzerinde geçerli olmuyor yani.Amirallere gelince sıvadı oluyor yonkoulara geldiğinde sıvamadı yonkou=amiral diyorsunuz sonra.Sizin böyle konuşmanıza neden olan yonkouları luffy kid law savaşlarında düşürdüğü durumdur.Onu görünce bu çıkarımı yapıyorsunuz sıra amirali shanks kestane gibi çizince sıvadı diyorsunuz. :D
Alakası yok geçmiş mesajlarıma bakarsanız ben ilk günden beri amiraller=yonkoular diyorum çünkü olması gereken o amiraller yonkulardan güçsüz olursa ne anlami kalır amiral olmalarının?

İşte bu yüzden Oda büyük bir yazar değil. Bunun kabullenilmesi lazım artık.
Eleştiriler bence genel olarak doğru ancak Oda büyük bir yazar ama bir hatası var. Bence kendisinin kafasındaki esas hedef kitle hep 10-15 yaş arası. Bence en çok bu yaş aralığı tarafından takip edildiğini düşünüyor ki belki de öyledir gerçekten de bilmiyorum istatistikleri. Ancak 15 yaşındayken saran heyecan veren çoğu şey maalesef 30 yaşına gelince pek de öyle olmuyor. Eğer 15 yaşında bir capon veled olsaydım şu bölüme "ÖÖÖEAAAA SHANKSSSSSÖÖÖÖÖSAMAAAAAA" diye delirirdim belki ama artık değil. Ama Oda'nın da hedef aldığı kitle içinde değilim zaten.

Alakası yok geçmiş mesajlarıma bakarsanız ben ilk günden beri amiraller=yonkoular diyorum çünkü olması gereken o amiraller yonkulardan güçsüz olursa ne anlami kalır amiral olmalarının?
Eşit olurlarsa asıl ne anlamı kalır yonkou olmanın? Serinin zirve gücü yonkoular olmasa ne diye schibukailere bilmemnelere minnet duyuyorlardı? Madem güçlüler yonkoular zaten 1vs1lerden kaçmayan karakterler olduklarını korkusuz olduklarını göstermelerine rağmen ne diye gidip karşılarına dikilmediler eşit amiralciklerin?

Eşit olurlarsa asıl ne anlamı kalır yonkou olmanın? Serinin zirve gücü yonkoular olmasa ne diye schibukailere bilmemnelere minnet duyuyorlardı? Madem güçlüler yonkoular zaten 1vs1lerden kaçmayan karakterler olduklarını korkusuz olduklarını göstermelerine rağmen ne diye gidip karşılarına dikilmediler eşit amiralciklerin?
Olay kurgusu işte bu :D e o zaman animenin ilk bölüm 2 amiral tek tek yonkou avlamaya gitsin 10 bölüme bitsin anime :D Yonkou olmanın anlamı en güçlü korsan olmak sonra kk olmak denizcilerin bölüm bir amacı yok en güçlü korsan olim en güçlü karakter olim diye adamlar adalet anlayışı var. schilerin amacı diğer korsanları durdurmak engellemek gözlerini korkutmak. Kısaca sizin gidip niye 1vs1 atmadılar demeniz kadar saçma birşey görmedim valla bu nasıl dayanak :D o zaman ben de yonkoular amirallerden güçlü neden tek tek amiralleri yok edip hükümeti denizcileri devirmiyorlar diyeyim :D

Olay kurgusu işte bu :D e o zaman animenin ilk bölüm 2 amiral tek tek yonkou avlamaya gitsin 10 bölüme bitsin anime :D Yonkou olmanın anlamı en güçlü korsan olmak sonra kk olmak denizcilerin bölüm bir amacı yok en güçlü korsan olim en güçlü karakter olim diye adamlar adalet anlayışı var. schilerin amacı diğer korsanları durdurmak engellemek gözlerini korkutmak. Kısaca sizin gidip niye 1vs1 atmadılar demeniz kadar saçma birşey görmedim valla bu nasıl dayanak :D o zaman ben de yonkoular amirallerden güçlü neden tek tek amiralleri yok edip hükümeti denizcileri devirmiyorlar diyeyim :D
Adaleti bozan kim korsanlar.Yonkoular kim korsanlar.En güçlü en büyük tehditler mi evet.O zaman neden en büyük tehditleri ortadan kaldırmıyorsun eyyy adalet savunucuları? Eşitsiniz ya hatta teknolojik olarak daha üstünsünüz vegapunk sayesinde.Neden yapmıyorsunuz? Cevap kurgu.Cidden komik :D

Shanks la alakalı film çıkacak diye yeni amirali harcadı sanki oda. Açıkçası shanks in gelip amirale haki sallayıp sonra gitmesinin gizemini çözemedim. Hikâye ye ne katkısı var. One piece bulmak icin kitabe almaya geldiler desem adaya çıkmış gibi görünmüyor lar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık