Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Raw görsellerden dolayı emin değildim ama aramaki kara kılıc kullanıyo ikinci bi kuma olayı olacak gibi
Zoro vs aramaki olabilir
Görselde genede tam olarak kara kılıç mı emin olamadım, yer yer beyaz çizgiler var ama heralde parlaklık efekti katmak içindir ve kılıç kara kılıçtır.
Fuji'den sonra bu amiralde de kılıç olması Zoro'ya kimin rakip olacağı konusunda soru işareti oluşturuyor, ama Fujinin ortalarda olmaması ve Ryo'nun Luffynin kellesini hedefleyerek wanoya gelmiş olması rakibin Ryo olma ihtimalini arttırıyor. Onca adam içerisinde burda bir Zoro vs Ryo göreceğimizi hiç sanmıyorum hatta bu amiralle kimse dövüşmeyecektir diye düşünüyorum ama bakalım.

Biz Ryokugyu'nun hep bizimkilere saldıracağını düşündük ama ya Ryokugyu Pluton için geldiyse?Yani bu olasılığı unuttuk beyler.

Sizce Pluton donanmanın eline düşerse bizimkiler sizce nasıl bir yol izler?
Mantıken Pluton'un alabasta'da olması gerekiyordu. E. Oda'nın bilmediğini biliyorlarsa doğru istihbarata sahipler demektir :D

Reis "Buggy-Kaptan" rolünün "imparator" olarak güncellenme ihtimali var mıdır? Zaten bir daha Buggy rolü gelmez muhtemelen, bari imparator olarak kullanalım.
Az sayıdaki Buggy hayranlarından biri olarak nacizane ricam :fool::utan: @Smoker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık