Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1053: Yeni İmparatorlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 274 67.2%
  • Orta

Kullanılan: 62 15.2%
  • Kötü

Kullanılan: 72 17.6%

• Kullanılan toplam oy
    408
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Oda bu bölümden sonra tamamen dış dünyaya geçip Ryokugyu olayını offpanel yapmasın. Dış dünya geçmesi beni çok mutlu eder ama tam heyecanlı tarafı da off panel işlemesi çok üzer. :D

Bu Oda bu bölümden sonra tamamen dış dünyaya geçip Ryokugyu olayını offpanel yapmasın. Dış dünya geçmesi beni çok mutlu eder ama tam heyecanlı tarafı da off panel işlemesi çok üzer. :D
daha zoronun meselesini sonlandırması gerekli öyle aa bunlar benziyor diyip geçemez birde şu yamato işi hallolmalı üstüne plüton meseleside açıldı oda en az 4 bölüm falan kalan konuları işleyip öyle geçsin bıktım wanodan ama dış dünyaya geçerse yine uzatır bu adam ben deliririm

daha zoronun meselesini sonlandırması gerekli öyle aa bunlar benziyor diyip geçemez birde şu yamato işi hallolmalı üstüne plüton meseleside açıldı oda en az 4 bölüm falan kalan konuları işleyip öyle geçsin bıktım wanodan ama dış dünyaya geçerse yine uzatır bu adam ben deliririm
Valla beklerim ben. Dış dünya bu kadar karışmışken bir kaç bölümle geçiştirmez bence. Ama Wano tamamen işlensin. Öyle geçsin dediğin gibi burada bırakılmaz.

Terk edişini derken açlıktan öldürmesini yazdım.Doktor adam hastasını açlıktan öldürmez bunu Sanji düşmanına yapmıyor öyle zalimlik bu.Olsa olsa Doffyden kapmıştır intikamla ilgisi yok.Bölsün sonra Tashigi gibi son darbeyi vursun.
Sanji'nin sevdiğini biri öldürsün bak bakalım ne yapıyor. Vergo ve Doffy'nin Cora-san'a yaptıklarını göstermeme gerek yok herhalde. Aman efenim çok iyi yaptınız diye ellerini mi öpecekti bunların. :of:

Hawkins'i niye öldürmüyor o zaman? Öldürmek yerine sadece korkutmak istedim diyor da. İntikamla çok ilgisi var. O sahne var ya alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste yağ eritmelik bir sahneydi. Ohh miss

Morgans ile Moriah birbirine çok benziyor. (kafa hariç) Giydikleri şalvarlar ve ikisinin de insan olmaması gibi detaylara bir de zaman atlamasından sonra gazetecilik yapan Absolom eklenince aralarında bir alaka olduğunu düşünmeye başladım. Örnek gazeteci nasıl olunur? dersini veriyor abim, başına bir iş gelmez umarım.

D. artık her neyse Raftel-Nika-Joyboy ile bağlantılı. Raftele ulaşan Roger ile meyvesini uyandırıp Nikaya bürünen Luffy, ikisine de aynı tarifeyi uyguladılar. Sanırım bunlar "aha bu Joyboy hemen adından D.'yi çıkaralım" falan diyorlar. Öyle ya da böyle yöntemleri çok pasif. Bunlar sizin için bu kadar tehdit ise kazıyın abi köklerini, yapmadığınız şey mi? Belirli bir aşamaya geldikten sonra adından şunu çıkar poster de bu resmi kullanma falan boş iş. Bu şekilde düşününce dünya hükümeti kasıtlı olarak D.leri ellemiyor başka planları var gibi anlıyor insan.

Resmi yollayan Guernicaymış. Picasso'ya selam çakmış Goda, yapmasa şaşardım. Savaş habercisi :tmm:

Herkes partide alem yaparken Jinbei tek başına kalede oturuyor. Kötü şeyler hissettim bu sahneden.

Tengu sürpriz olmadı benim için. Sürpriz bir karakter çıkacağı belliydi. İşin etikliğine girmek istemiyorum pek zaten gömen gömmüş. Odadaki kılıçlar ve Pluton dışında başka önemli bir şey yok. Pluton konusunda kafam da bir kaç soru işareti var ama. Yanlış hatırlamıyorsam Robin balıkadam adasında Poneglifi okuduktan sonra deniz kızının Poseidon olduğunu anlamış ve "Shirahoshi Poseidon değil mi?" diye sormuştu. Şimdi ise Tengu'ya Pluton bu ülkede bir yer de saklı değil mi? diyor.

Çok uzun zaman önce Pluton-Momonosuke-Zunesha denklemini konuşmaya başlamıştık. Momonosuke ya da Zunesha ile alakalı olsaydı Robin gizli falan demez direk isim verirdi. Orada bulunan kitabe de Pluton ile alakalı bir şey yazmıyor sanırım ya da daha okumadı.

Yeni amiralin tipi fena değil, yeteneği de iyi gibi. İdolü de Akainu :a:

Luffy-Kid sahneleri komikti. Minicik bir flashback ile Luffye neden Joyboy dediklerini anlamış olduk.

Sonunda bizim oğlan denizin dört imparatorundan biri oldu, sevindim. Buggy'e gelecek olursak, Buggy'nin mistik bir olayı var, hep diyorum. Bleach'te içine hogyoku saklanan Rukia gibi bir şey bu adam.

Donanma ilk amiralini burada kaybedecek sanırım. Aksi bir sahne çizip bizim tayfanın karizmasını çizerse forumu kapatıp gidelim. Seriyi zaten eskisi gibi hevesle kimse takip etmiyor ve tiksinmeye başladı.

Neyse, bu adam bir sonraki arcın temelini atmak için geldi buraya. Yüksek ihtimal abin geldi şöyle yaptık böyle oldu reverie de Viviye şöyle deniz kızına böyle oldu gibi infolar verecek. Ağzı pek sıkı değil ve boş yapmayı seviyor gibi. Sonrada dayağı yiyecek :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık