Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmom en güçlü halinde şuan Kaido gibi gücü düşmüş falan değil ve Kid öncesinden çok hasar aldı Law da. Law ve Kid şu haldeki Bigmom'ı yenerlerse büyük başarı olur.

Sanji ve Zoro konuşması iyiydi. Sanji inanılmaz güçlendi :sapkali:

@Borsalino galiba senin sızıntı doğru çıktı neydi o sızıntı bir daha atsana.

Ulan her şey ortadayken son iki sayfaya kadar hala "kim lan bu bilimin savaşçısı" diye soruyordum şaka gibi :hhh:

Mama'yı sonunda ciddileşirken gördük. Dedi sonda siz üçünüz ciddisiniz madem, boş adamlar da değilsiniz o zaman cidden görün bakalım yonkouları. Sanıyorum önümüzdeki bölümde Kid&Law vs BigMom ve Luffy vs Kaido'yu birarada göreceğiz. Yonkouların meyve uyanışlarını da görür müyüz acaba?

Cp0 minkleri fena harcayacak gibi. Brook'tan bir şov daha gelecek gibi.

Sanji efsaneydi. Kaçarak dövüşüyor diyenler artık susar umarım. Adam tek tekmeyle parçaladı Queen'in hurdalarını. Hani biz biliyorduk neden kaçtığını da bilmeyenlere bilmek istemeyenlere iyi cevaptı. Adam powerup alırken bile kriterlerine göre değerlendiriyor. Bu nasıl bir krallıktır. Başka kimde gmrdük böylesini be!
Demeyi unuttuğum şeyler varmış. Yorumları görünce hatırladım. Mesela;
Zoro kaybolmasın diye cebine Den Den Mushi koyan Sanji = Evladından haber alabilmek için ona telefon veren aile babası
Arkadaş bu nasıl bir gözlem fakirliğidir. Adam gelmiş dibine, cebine dendenmushi koymuş haberin yok. Donunu çalsa ruhu duymayacak :hhh:
Sanji o kısımda çok ruhsuz gözüküyor ya
Kız Sanji'yi kandırmak istemiştir, Sanji kanmamıştır sonra da iftira atmak kendi kendini dövmüştür.

Bir de kimse bahsetmemiş ama bence Apoo-Drake-Numbers ve Yamato cephesi çok doluydu.
Öncelikle Apoo'nun Drake'in karşısında arkasındaki Numbers'lara güvendiğini görüyoruz. Geçen bölüm o kadar övgü almıştı forumdan bu adam.
Yamato Drake'ten güçlü müymüş yoksa adamın uygunsuz bir zamanına mı getirmiş anlamadım vurmuş devirmiş bunu. Ama dikkatinizi istirham ediyorum kız Apoo'yu kaale bile almadan direk Drake'e saldırıyor.

-Nedense kapakta Mr.1'ı da görmek istedim.

-Apoo yanlış anlamadıysam Yamato'yu tayfasına katmaya çalışıyor ve Yamato'ya söylemek istediği şeyi merak ettim Kaido'nun ne tür bir zayıflığını bilebilir ki Apoo? Drake sen zaman-atlama öncesinden beri Wano ve Kaido arc'ı için hazırlanmış bir karaktersin sadece Apoo'yu yenerek açıkçası benim beklentilerimi karşılayamazsın.

-CP0 üyeleri hakkında Robin'in konuşmasından sonra tüm maskeliler yada en azından liderlerinin Yonko Komutanı seviyesi olduklarının düşünüyorum ve Liderleri olan adam bence 1. komutan seviyesi çıkacak.

-Sanji gen uyanışı geçmese bile sadece Tekmeleri ile bana göre Queen'i alamaz RS gitti bence yerine kesin başka bir power up alacak ve benim düşüncem ateşi ile alakalı olacak yıllardır çoğu Sanji'cinin beklediği şuna bir dönüşmesi efsane olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık