Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1021 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Woowoowwooww bölüme bak. Kör istedi bi göz, Allah verdi iki göz. Daha önceki bölümlerde robin vs black maria + devrimci flashbackiyle gelen haki görmek istedigimi yazmıştım ama seviye şu an arşa çıktı. Ben en fazla kolunu bacağını karartır diye beklerken Robin gitti Havari modu açtı direk. Wow.

O değil de Momo cidden çok gereksiz bi karakter.

Bu 3 dövüşten önce tüm dövüşlerib 2-3 sayfa gösterilip geçiştirilmeisne kızıyordum ve hepsinin sahne arkasında yenilecek olma ihtimalinden bayağı korkuyordum ama bu son 3 dövüş beni bayağı tatmin etti. Hepsi aradan çıkıyor ve ana dövüşe yaklaşıyoruz

Bu 3 dövüşten önce tüm dövüşlerib 2-3 sayfa gösterilip geçiştirilmeisne kızıyordum ve hepsinin sahne arkasında yenilecek olma ihtimalinden bayağı korkuyordum ama bu son 3 dövüş beni bayağı tatmin etti. Hepsi aradan çıkıyor ve ana dövüşe yaklaşıyoruz
Gösterilmeme ihtimali olan tek dövüş Law/Kid vs Big Mom. Ha düşecekse gösterir.

Beklenmedik şekilde Sasaki ve Who dövüşleri çok sıradan kalsa da Robin vs Black Maria gayet keyifli olmuş. Brook' u harcamış oldu ama o da Tüm Kek' de Luffy'den sonra en çok icraat yapan karakterdi, bu şekilde dengelemiş oldu az çok. Yine de BM' ye karşı yardım etsin isterdim, en azından Hera ve Hephaistos 'a karşı dövüşebilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık