Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1021. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelecek bölümden beklentim;

Robin'in haki kullanıyor olması,

Bu olgunlaştırma olayı yaşanırsa peki bu Shinobu'nun meyvesi ile Bonney'in meyvesi arasında nasıl bir fark olacak. Aynı şeyleri yapmış olmayacaklar mı? Meyveler çakışmış olacak bu durumda...

Caribou kesin içinde bir ton oşiruko saklıyordur. Saklandığı zamanlar yemek için onları çıkarıp Luffy'e yardım eder.

(Udon da ki beyaz pirinç topları. Adını yanlış yazmış olabilirim.)

Gelecek bölümden beklentim;

Bu olgunlaştırma olayı yaşanırsa peki bu Shinobu'nun meyvesi ile Bonney'in meyvesi arasında nasıl bir fark olacak. Aynı şeyleri yapmış olmayacaklar mı? Meyveler çakışmış olacak bu durumda...

Caribou kesin içinde bir ton oşiruko saklıyordur. Saklandığı zamanlar yemek için onları çıkarıp Luffy'e yardım eder.

(Udon da ki beyaz pirinç topları. Adını yanlış yazmış olabilirim.)
Meyve olayi cakismaz mudur. En basitinden hiyerarsik olarak Bonney in meyve ustun olur. Onun meyve olgunlastirip genclestiriyor cunku. Diger durum belki Bonney in meyve sadece canlilarda ise yariyordur. Digeri cansizlarda.

Hacı bence bir ihtimal Zoro fanlarının hype'ı için kurban gidebilir King. Tabii ilk karşılaşmadan söz ediyorum, King şov yaparken, iksir içmiş Zoro'nun şekilli bir giriş yaptığı, Sanji vs Queen benzeri bir sahne görebiliriz.
Maalesef böyle bir şey olabilir dediğin gibi. Zoro olunca konu Oda efendi pek sınır tanımıyor bu seride maalesef. Umarım Queen'in durumuna düşmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık