Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1018: Jinbe, Who's-Who'ya Karşı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 150 59.8%
  • Fena Değil

Kullanılan: 73 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 28 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    251
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfa dövüşlerini görmek istiyordum eski arabasta tarzında iyi oldu. Ve artık bana göre Sanji de Queeni yeneceğine göre J<S<Z<L diyebilirim. Yamato da tayfaya gelirse sıralama karışır ama.
Jinbe who's who'yu zorlanmadan aldı. Bu dövüşe göre sanjiyle kıyaslamak saçma olur bence. Sanji'nin bundan önce iki feat ti daha var. Doflamingo ve koramiral vergo. Ikisinde de çok kötü duruma düştüğünü söylememe gerek yok. Sonrasında raid suit güçlendirmesi aldı. Jinbe'yi, sanji'nin dovuslerine koyduğumuzda ben açıkçası sanji kadar kötü performans göstermesini beklemiyorum. Şu anda görünen durum L>=Z>Jinbe>>>>>>Sanji.

Cp0 who’yu susturmak için öldürse de anlamı yok artık. Bu çeneyle yeni dünyanın yarısına anlatmıştır zaten her şeyi.

ajanlık hiç karakterinde yok adamın. Nasıl cp9 olmuş hayret ediyorum. Enies lobby’de bu da olsaydı asla 5 yıl gizli kalamazdılar. Başlardı bi yerde “yine bi gün east blue’dayım, hükümet için bi meyve koruyorum” diye.

Cp0 who’yu susturmak için öldürse de anlamı yok artık. Bu çeneyle yeni dünyanın yarısına anlatmıştır zaten her şeyi.

ajanlık hiç karakterinde yok adamın. Nasıl cp9 olmuş hayret ediyorum. Enies lobby’de bu da olsaydı asla 5 yıl gizli kalamazdılar. Başlardı bi yerde “yine bi gün east blue’dayım, hükümet için bi meyve koruyorum” diye.
Adamın hayatını karartan meyvenin sahibi adaya gelmiş. Şimdi konuşmasın da ne zaman konuşsun.

ya bu tama olayı dünyanın en saçma işi balıkadam adasında 100000 vs 10 sıkıntı değildide şimdi mi sıkıntı oldu o zaman düşman sizden on bin kat fazlaydı şimdi sadece 5 6 kat kızıl kınlar yakuzalar falan üff neyse

Elemanlardan biri öldürmeyi teklif ediyor, diğeri de "kaç sene olmuş anlatacağını anlatmıştır, boş verelim" diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık