Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who is Who muhtemelen Lucci zamanından bile önce CP9'daymış. Power-up almış olabilir, veya CP9 lideri olarak Lucci'den sağlam olabilir. Kesin bir yorum yapılamaz bence.
Kesin yorum zaten yapılamaz. Ama Komutan değil Oven, Daifuku lvl'ı bile görmeyenler var 2 yıl önceki en güçlü çarları. Ben dedim Rob Lucciyi, tek yesin diye tekrar seriye dahil etmedi gayet güçlü döneceği açık.

Who'yu görünce aklıma direkt lucci geldi. Jinbei'nin lucciden güçlü olduğunu göreceğiz dövüş bitince. lucci için cp9da ondan güçlü hiç olmadı denmişti. Aynı dönem aralığında lucci, whodan güçlü birisi olabilir. Şuan da daha güçlü biridir denebilir lucci için. Jinbei maskesini çıkarmasını istiyor. Demek ki jinbei, whoyu tanıdığı dönemde ya who daha meyve yememişti ya da jinbei onun meyvesini hiç görmedi. Yoksa meyveden tahmin edebilirdi kim olduğunu.

Kesin yorum zaten yapılamaz. Ama Komutan değil Oven, Daifuku lvl'ı bile görmeyenler var 2 yıl önceki en güçlü çarları. Ben dedim Rob Lucciyi, tek yesin diye tekrar seriye dahil etmedi gayet güçlü döneceği açık.
Ben ona itiraz etmiyorum bu arada, orası karışmasın. Lucci iki sene sonra gelip Oven'den tek yerse komik olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık