Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekşide şöyle bir teori yazmışlar, bana çok mantıklı geldi.

O değil de Chopper'ın Benjamin Button halini merakla bekliyorum şu an. Bölüm çıksa da okusak. Hihi.
BM'nin eğer lola dev prensiyle evlenseydi KK olmuştum demesini de ekleyebiliriz. Ceasar'ın devleştirme deneyleri de katılabilir yine, devlerin önemi konusuna.

Devlerden herhangi birinin meyve yediğine rastlamadık sanırım ya da ben hatırlamıyorum. Elbaf'ta çözülür her şey.

Zamanda yolculuk benzeri bir şey çıkmaz inşallah

Ponegliflerde bahsedilen Joy Boy ile aslında Rufi'den bahsediyor olabilir mi diye düşüncelere kapılıyorum

Bu gomu gomu meyvesi, kayıp yüzyılda büyük krallığı yenen kişinin meyvesi çıkmasın :oleyo:

O krallığın kralının meyvesi de çıkabilü tabii

Zamanda yolculuk benzeri bir şey çıkmaz inşallah

Ponegliflerde bahsedilen Joy Boy ile aslında Rufi'den bahsediyor olabilir mi diye düşüncelere kapılıyorum

Bu gomu gomu meyvesi, kayıp yüzyılda büyük krallığı yenen kişinin meyvesi çıkmasın :oleyo:

O krallığın kralının meyvesi de çıkabilü tabii
Gidip bu meyveyi yiyen istediği kadar şeytan meyvesi yiyebilir ayağına götürmesin de. Uyanışı bozuk çıksın, Joy Boy'un meyvesi çıksın kabulüm.

Bir önce ki zaman meyvesi yiyen toki meyveyi 20 yıl öncesine kadar taşımış durumda, hangi zamandan geldiği bilinmiyor. Pek mantığa dayanır yönü yok olmasını da istemeyiz herhalde.

Gidip bu meyveyi yiyen istediği kadar şeytan meyvesi yiyebilir ayağına götürmesin de. Uyanışı bozuk çıksın, Joy Boy'un meyvesi çıksın kabulüm.
Daha önceden birkaç kez değindiğim bir nokta olmuştu. Luffynin meyvesinin asıl işlevi daha fazla meyve yemesini sağlayabilir diye. Söylenilenin üzerine 2. Meyveyi yiyen patlıyor ama luffy lastik olduğu için patlar mı emin değilim. Umarım böyle birşey çıkarda ikinci meyveyi yer luffy başka türlü meyvenin bir halta yaratabileceğini sanmıyorum. Luffynin meyvesinin özel olma ihtimali bir tek başka meyvelerde olmayan bir özelliğe sahip olmasıyla olabilecek birşey.
Örneğin; karasakalın meyvesi, katakurinin meyvesi. Kaidonun meyvesi,bigmomun meyvesi.
Başka türlü bir anlamı kalmaz şuan için meyve buggynin meyvesinden daha işlevsiz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık