Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1017: Emirler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seri ilerledikçe şimdiye kadar Tayfa'nın ipinin çekilmemiş olması, çekilmeye çalışılmamış olması biraz kötü duruyor sankiduruyor.

Madem bu meyve o kadar önemliydi, kullanıcısı korsan olmuş. Arıza çıkarmaya başlamış çöksenize tepesine.

Onu geçtim bu çocuk bir de Devrimci Dragon'un oğlu. Garp gibi azmanın torunu ve korsan. Kafasında Roger'in şapkası.. Belli ki başınıza çorap örecek.

Adam Enies Loby'de savaş ilan etti bayrağınızı yaktı. Yetmedi Cp9'nı tokatladılar.

Yüzyıllardır gizlediğiniz bilgilerin anahtarı Robini kafanıza vura vura geri aldılar.

Bu seride daha önemli ne var ki? Hayır Luffy'nin öldürülmesini beklemiyorum tabi. Ama arclardan birinde tayfanın peşine adam taktığınızı görseydik be.. Hani Croco, Dof vs. Luffy'nin kellesini almak için gelmiş olsaydı vs.

Hani sırf kendi inisiyatifi ile Fuji tayfanın peşinde olmasa hala kimsenin iplediği yok Luffy'i.

Olay başına ödül koymakla mı bitiyor. Adam eceliniz oldum geliyorum diyor. Eğmeye çalışsanıza ağacı yaşken.

Oldu olacak son kez bi Akainu Luffy'i eğitsin ondan sonra bakarsınız çaresine.

Tabi Oda'ya pek suç bulamıyorum. Normalde seri evrenine göre 1-2 ayda, bir kaç önemli olayla bitecekti belki.

Seri ilerledikçe şimdiye kadar Tayfa'nın ipinin çekilmemiş olması, çekilmeye çalışılmamış olması biraz kötü duruyor sankiduruyor.

Madem bu meyve o kadar önemliydi, kullanıcısı korsan olmuş. Arıza çıkarmaya başlamış çöksenize tepesine.

Onu geçtim bu çocuk bir de Devrimci Dragon'un oğlu. Garp gibi azmanın torunu ve korsan. Kafasında Roger'in şapkası.. Belli ki başınıza çorap örecek.

Adam Enies Loby'de savaş ilan etti bayrağınızı yaktı. Yetmedi Cp9'nı tokatladılar.

Yüzyıllardır gizlediğiniz bilgilerin anahtarı Robini kafanıza vura vura geri aldılar.

Bu seride daha önemli ne var ki? Hayır Luffy'nin öldürülmesini beklemiyorum tabi. Ama arclardan birinde tayfanın peşine adam taktığınızı görseydik be.. Hani Croco, Dof vs. Luffy'nin kellesini almak için gelmiş olsaydı vs.

Hani sırf kendi inisiyatifi ile Fuji tayfanın peşinde olmasa hala kimsenin iplediği yok Luffy'i.

Olay başına ödül koymakla mı bitiyor. Adam eceliniz oldum geliyorum diyor. Eğmeye çalışsanıza ağacı yaşken.

Oldu olacak son kez bi Akainu Luffy'i eğitsin ondan sonra bakarsınız çaresine.

Tabi Oda'ya pek suç bulamıyorum. Normalde seri evrenine göre 1-2 ayda, bir kaç önemli olayla bitecekti belki.
Marineford savaşında Luffy’nin meyvesini tüm denizciler gördü ona rağmen de pek önemesenmedi yani. Ya hikaye retcon yiyecek ya da lastik meyvesinin bir önemi yok.

İşin içine ne zaman teknoloji giriyor seriden soğuyorum. Ne gerek var işte zamanında vermişsin mesajı don kriegle alet edevat bir işe yaramaz diye. Şimdi mesela Mads ne ssg ne saçma sapan mekanik şeyler.fikir adamı çıkarmak istiyorsan dragon gibi yap oda bey

Marineford savaşında Luffy’nin meyvesini tüm denizciler gördü ona rağmen de pek önemesenmedi yani. Ya hikaye retcon yiyecek ya da lastik meyvesinin bir önemi yok.
Roger'in meyvesi değilse gizli bilgi olabilir ama üst seviyeden bir çok kişi biliyordur. Meyve'nin eski kullanıcısının önemli biri olmasını herkes bekliyordu zaten. Yani bir yerde konuya bağlanacaktı. Tam olarak böyle olmasa da Oda'nın kafasında meyve ile ilgili bir şey illaki vardı baştan beri.

Yok mu 1018 ile ilgili duyumu olan?Kuruduk kaldık.

Nepalliden falan bir duyum falan var mı?Hiç olmazsa okuruz,yorum yaparız,eğleniriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık