Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savaşta 32bin kişi var iken 27bine inmiş sayı.
Numbers ayağa kalkar. 10uda. Usoop şovunu yapar onlara karşı.
Bu arada Kata Yamatoyu yok eder.
Yıldırildim. Anti Yamato lobisi lütfen yerime Sanji ve Zoronun daha güçlü olduğunu ispat edin. Ben bu yolda gazı kaldım fakat ulti gibi tekrar kalkacagim ayağa. O yüzden bir kereliğine de olsa S*nji fanları ile Zoro fanları birlik olsun. Bu tayfa içi beka meselesi

Silinmiş Üye

Valla korsan kral ötesi olacak adama dünyanın en güzel kadını ve aynı zamanda kralice denilen boa hancocktan başkası yar olmamalı. Ki boa tayfa üyelerinin yardım ettiği durumlardan bile daha önemli konularda(kendiside sıkıntıya girecekken) yardım etti. Hatta kendi adasını milletini yoksayıp kurallarına karşı geldi . Yamato anca zoro yada sanjiye eş olur . Luffye kardeş.
Fanlar böyle düşünmüş işte :(

Yıldırildim. Anti Yamato lobisi lütfen yerime Sanji ve Zoronun daha güçlü olduğunu ispat edin. Ben bu yolda gazı kaldım fakat ulti gibi tekrar kalkacagim ayağa. O yüzden bir kereliğine de olsa S*nji fanları ile Zoro fanları birlik olsun. Bu tayfa içi beka meselesi
Anti yamato lobisi değilim ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim. Tayfaya katılacak(ki yamato kesin değil) hiç kimse zoro ve sanjiden daha güçlü olmaz. Bunlar kaptanın sağ sol kolları sonrasında gelenlerler illaki güçlü olur ama bu ikisi her zaman kendi aralarında 1 tık farkla (luffy hariç) zoro ve sanji diye sıralanacaklar o aşikar malum canavar üçlü.

Şuan hiç bir şeyi ispat edemeyiz ne yazık ki :ühü:

Yamato kendi kendine gelin güvey olmuş gibi geldi. Oden'in günlüğüne göre hareket ediyor, yardım etmek istiyor lütfüye ama arc sonu momo'nun yanında kalması daha olası geldi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık