Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013: Koca Ana Terörü

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 90 32.4%
  • Normal

Kullanılan: 95 34.2%
  • Kötü

Kullanılan: 93 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm ortalama bi bölümdü Kid' in Koca anaya yeri öptürmesi dışında :D şaşırtmadı, onun dışında Zeus'un bir şekilde kurtulacağı inancındayım hâlâ.

Sonraki bölümün Elbaf olacağını düşünmeye başladım iyice. Big Mom WCi'de bir kez;

burada Wano'da da ikinci kez "Elbaf no Yari İkoku"

saldırısı yaptı Luffy şaşırdı, "Elbaf mı?" diye. Sonra Elbaflı devlerin ortak saldırısı "Hakoku"

saldırısının bir benzerini yaptı Kaido'yla "Hakai"

Bu kadar ısrarla Elbaf'ın üzerinde durulmasından bir sonraki arcın Elbaf olacağını düşündürdü.

Bu bilgiyi niye şimdi verme gereği duydum bende anlamadım. Bölüm Big Mom'la alakalı olduğu için olabilir.

Sonraki bölümün Elbaf olacağını düşünmeye başladım iyice. Big Mom WCi'de bir kez;

saldırısı yaptı Luffy şaşırdı, "Elbaf mı?" diye. Sonra Elbaflı devlerin ortak saldırısı "Hakoku"

Bu kadar ısrarla Elbaf'ın üzerinde durulmasından bir sonraki arcın Elbaf olacağını düşündürdü.

Bu bilgiyi niye şimdi verme gereği duydum bende anlamadım. Bölüm Big Mom'la alakalı olduğu için olabilir.
Oda, yanlış hatırlamıyorsan wano sonrasında serinin en büyük savaşı olacak demişti şahsen ben 2. Marineford bekliyorum.

Zaten sonraki arc devler adası olacak.Kesin gözüyle bakıyorum.Big Mom ın görevi daha bitmedi bence.Bence orada inişini göreceğiz big mom ın.Boşuna Oda göstermedi bize bm nin çocukluğunu.Devler adasından serinin bitişi olan son arc a geçeriz.

Zaten sonraki arc devler adası olacak.Kesin gözüyle bakıyorum.Big Mom ın görevi daha bitmedi bence.Bence orada inişini göreceğiz big mom ın.Boşuna Oda göstermedi bize bm nin çocukluğunu.Devler adasından serinin bitişi olan son arc a geçeriz.
Seri bu kadar çabuk bitmez ya ne ara kk olacak kadar power up alacaklar ne ara o kadar gizemi açıklayacaklar. en az 5-6 arc daha vardır serinin bitimine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık