Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido ile luffy yüzleșir, yüzleșirken bir fb gelir ve rayleigh ile yaptığı antremanlar aklına gelir sonra rayleighin yaptığı harekrin aynısını luffy kaiodaya yapar. (rayleighin file dokunmadan yaptığı saldırı).
Luffy zaten ray'in file yaptığının bir üst versiyonunu yapabiliyor.

perospero annesi ile konuşur ve ona düşüncelerini söyler

Marco gözükür bıdı bıdı ama

luffy sanji zoro hariç diğer takım aşağıdaki fake devle ile kapışır son sayfalara doğru heyacanlı 3v2 olur

ve önümüzdeki hafta sayfa çıkmaz

Zoronun Kingle savaşacağını sonunda bende kabul etsemmiki acaba ama nasıl uçacak?
vallahi kim kimle savaşıyorsa savaşsında tayfadaki herkesin bu arc sınırlarına kadar zorlanmasını istiyorum yonkou devrilecek timeskipden beri sürekli luffy sanji power up alıyor falan artık böyle yürüyecek halleri kalamayana kadar savaşmalarını istiyorum :D birde king hybrid formuyla kılıç kullanır eğer zoroyla savaşacaklarsa :D enies lobbynin üst versiyonu olur :D oha tam ashuralık an :D

Kimin nerede neyle uğraştığını gösteren bir Ongoshima haritası ve kısa kısa mücadeleler.

Üye silindi 5781

Değerlerimizle dalga geçiyor. Bandana bizim milli değerimiz. Lütfen gerçek öngörülerini yazar mısın? :(
-Meydanda samuraylarla beraber Hasırşapkalılar için büyük bir savaş ve yukarıya çıkmak için olan mücadele başlar.

-Sanji , King'in güçlü olduğunu ve dikkatli olmaları gerektiğini söyler.Zoro da aynı şekilde Queen için der ve tayfaya bir Yonkou'nun kumandanlarına karşı savaştıklarını hatırlatır ''Bu başka bir seviye.''. King'in ödülü belli olur

-Queen'in arkasında Kid gözükür.Kid yukarıya çıkmak için Law'un gücünü kullanmak ister ve onla kavga eder.Luffy Kid'i gördükten sonra bu ikili arasında büyük bir yarış başlar.Kid'in yanında Killer , Law'un yanında ihanet eden kişinin de Hawkins olduğu ortaya çıkar.

-Geri kalan Tobiroppolar savaş meydanına adım atar.Sasaki Denjiro'nun nerede olduğunu sorgular.Who's Who ise savaş alanında Yamato'yu arar.

-Kubbenin üstündeki savaş çok alevlidir.Inu ve Neko'nun sulong formlarını nihayet görürüz.Minkler ile Jack arasındaki savaş ortada sürmektedir ve Jack tıpkı King ve Queen gibi meyve formuna geçmiştir.Minkler Jack ve yandaşlarını oyalamaya çalışıp dokuz kızıl kının yolunu açarlar.

-Son sayfa Orochi'nin vücudunun kıpırdadığını görürüz ve ayağa kalktığını görürüz.
''Bu ülke artık bana ait olacak.''

Haftaya ara yok.

-

Kaido tarafını gösterir.Kınlar ve minkler dayak yemiş kaido tabi zarar görmemiş ama jack baya hasarlı.Sonra alt kısma geçer.1 tur BM rezil eder sayı biti işte.Wano böle bitecek zati ne başka yonkou gelir ne de denizciler.Keşke gelseler de jurassic park havası ortadan kalksa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık