Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Giftersların konuşmasını görürüz. Nereye gitti , nereye kayboldu demektedirler.
Gifterslardan Sanjijni üzerine ağ atan ikili birbiriyle kavga etmektedir. Birinin dediğine göre Sanji diğerinin gözlerinin önünde kaybolmuştur, bu sebeple kavga etmektedirler.
Black Maria sakindir, belinin altındaki örümceğin ısı görüşü vardır, bu yeteneğin adı suke suke doki no boki bokidir???
Sanji kaçmaya çalışırken örümcek ayaklarının biriyle onu yere yapıştırır.
Sanji : "Lanet olsun bir an önce yukarı çıkmalıyım ama bu bir geyşa değilmiaımmmmmsss <3 <3 <3 "

Brook ve Robin ise Chopper ilacı üretmeye çalışırken onu kollamaktadırlar.
Brook: "Bir tanesi bitmeden ötekisi geliyor, bunların bir sonu yok mu? Yorgunluktan öleceğim yohohohohho"
Robin: "Yorgunluktan daha önemli bir sorunumuz var gibi Boıne-chan"
Robin gifterslarla savaşırken çıkardığpı kollarından birine Queen'nin virüsü bulaşmıştır. ACABA ROBİN KURTULABİLECEK Mİ????

Marco yerde çömelmiş yaralarını hızlıca iyileştirmeye çalışmaktadır. King ve Queen' in üzerinde de darbe izleri gözükmektedir.
Queen' in saçma sapan laflarına King ketumca cevap verir Marco'yu falan över, geçiyorum.
Marco, ağzındaki kanı siler: "Bu düşündüğümden daha zor olacak."

-son-

haftaya ara yok amin.

Biraz daha çatı bekliyorum ben. Tek tek herkesin kaido’ya zarar verebileceğini gördüğümüz için geçilme ihtimali de var ama bu kadar erken bırakmaz bence çatı dövüşünü.

Big mom’ın ne olacağı kesinleşene kadar çatıyı çizer bence. 2 yonkou’yla nasıl dövüşecekleri hala gösterilmedi. Luffy haricindekiler nasıl kendini savunacak onu da görmedik.
Sanji’ye de birileri yetişebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık