Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy 1 2 adam tekmeler koşar kid de aynı şekilde, bigmom kaidoyla karşılaşır, marco ve zoro kingle queen in yukarı çıkmalarına izin vermeyeceklerini anlar küçük bi fight olabilr 1000. Bölüm öncesi tam fightların başlicanı sanmıyorum

Marco Zoro'yu sırtında taşırsa değeri niye eksiliyor onu anlamadım.
Onu diyenler Zoro, Kaido'yu da hedefleyemez diyenler olduğu için normal. Benim içinde Marco'nun değeri düşmez. Sanırsın Chopper'ın, Big Mom'ı kullandığı gibi kullanıyor. Anka kşu formunda kim bilir Zoro'dan ne kadar büyük olacak. Gayet sırtında taşıyabilir.

Onu diyenler Zoro, Kaido'yu da hedefleyemez diyenler olduğu için normal. Benim içinde Marco'nun değeri düşmez. Sanırsın Chopper'ın, Big Mom'ı kullandığı gibi kullanıyor. Anka kşu formunda kim bilir Zoro'dan ne kadar büyük olacak. Gayet sırtında taşıyabilir.
King'in tam zoan formu kadar vardır Marco tam zoanda herhalde.Zoro küçücük kalır.

Zoronun kollarından tutarak taşısa Zoroyu kitler hareket olarak. Bu şekil olur muhtemelen

http://instagr.am/p/CITOn4YFhEs/
Natalardo ilk post

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık