Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın King ve Queen'i ezmesinin nedeni net olarak ikisinden birinin Sanji ile vs atacak olması. Sanji bunlardan birini yenince şöyle yorum yapmamızı istiyor Oda efendi "Yauv Sanji 1. Ya da 2. Komutanı yendi ama ikisi bir Marco etmiyor yauv. Çöp Şanşi..."

Jack de akıl yok. Peros baya akıllı biri. WCI da ada yıkılmasın diye Bm'ı yönlendirmesi, marco'yu kandırması vs sengoku dan bile iyi fikir adamı.
Jack Minklerin alayının içinden geçti ya ondan dedim : ))

Bana göre o da saçmaydı. Carrot + Wanda'nın Peros'a yenilmesi de saçma. Ama Peros'un ki bir nebze mantıklı. Yakaladığını hareketsiz bırakma, yaralarını şekerle telafi etme gibi özellikleri var.
Ama yine de Oda Sulong olayının içini boşaltmış oldu.

Carrot'un yenilmesini niye bu kadar dillendirdi ki forum? Carrot kim?
Kimse dillendirmiyor ki herkes nefretini dile getiriyor. Ne yaptıysa artık Carrot millete :artiz:

Jack Minklerin alayının içinden geçti ya ondan dedim : ))

Bana göre o da saçmaydı. Carrot + Wanda'nın Peros'a yenilmesi de saçma. Ama Peros'un ki bir nebze mantıklı. Yakaladığını hareketsiz bırakma, yaralarını şekerle telafi etme gibi özellikleri var.
Ama yine de Oda Sulong olayının içini boşaltmış oldu.

Kimse dillendirmiyor ki herkes nefretini dile getiriyor. Ne yaptıysa artık Carrot millete :artiz:
Aynen hiç iyi işleyemedi. Carrot da aldığım zevkin onda birini alamadım bu sefer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık