Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Jack'i ben de severim. Zaten değindim nokta bu Kuroro, bu kadar şey yapmış adamı Sanji alamaz, almamalı. Sanji'nin eti ne budu ne?
Yendiği en güçlü kişi Pica olan adam Kaido’dan yaprak döner yapıyor yukarıda be pilavım. Sanji’ye de bu kadarını yaptırması lazım artık bu arc :( Hem kutu kola sağ kol burnu yamultuyor beklentini o kadar düşürme.

Sanji'yi, Jack'le dövüştürmesi, neden Sanji'ye hakaret olsun? Jack gayet sağlam bir karakter, Queen olması, Judge'a bağlanacak olmasından daha uygun olabilir sadece. Onun dışında yaralı Jack'in olması hakaret değil, Sanji kafanızdaki kadar güçlü olmak zorunda değil. Son dövüşü Absalom ama Jack'i beğenmiyorlar, bak sen bu işe.
Arc başında insanlar Jack'i Zoro'ya beğendiriirken sen itiraz ediyordun da şimdi yaralı Jack'i mi Sanji'ye layık görüyorsun.

En son Pica ile dövüşen Zoro şimdi Kaido ile dövüşürken Sanji'yi Jack'e mi layık görüyorsun. Sanji kafandaki kadar güçsüz olmak zorunda değil.

Hasır Şapkaların flying six ile Zoro'nun kaptanı ile Kaido'yla cirit attığı şu arcta yaralı Jack'i beğenecekmişiz. Bak sen şu işe. xd

Luffy’nin gözlem hakiyi öğrenmek için kullanıp daha sonra bir kenara attığı bir rakip Katakuri... Jack gibi bi komutan daha görmedi bu seri. Adam amirallere kafa atıyor, Inu ve Neko ile günlerce tuvalet molası bile veremeden kapışıyor. Zunisha’nın devasa saldırısına maruz kalıp günlerce denizin altında yaşam savaşı veriyor. Sonra dolunay görmüş mink sürüsüyle tek başına kapışıp kahramanca bir şekilde yeniliyor ve buna rağmen hala ayağa kalkıp kendini yeni bir dövüşe hazır hissedebiliyor. Öte yandan mamanın çıtkırıldım oğlanlarına bakıyorsun, adamlar bir kere yenilince seriden eli ayağı çekip sırra kadem basıyorlar... Canavar Korsanları komutanları bir gömlek üstün gelir bu şeker çocuklara. :/
İyi de Jack dışında bomboş bir tayfası var kaidonun. Yarısı ihanet ediyor, komutanların biri ordan oraya emir veriyor, biri de anca komik yüz ifadesi yapıyor. BM 'ninkiler 30 yaşında evde kalmış olsalar da tayfa genel itibariyle çok işlevli. Özellikle de çeşit çeşit meyve güçleri gayet iyi bence. Namiyle luffy'nin üstüne yürürken tam yonko tayfası gibi hissettirdiler. Kaido ancak antika böcük , dinazor oyuncağı koleksiyonu yapsın :-\

İyi de Jack dışında bomboş bir tayfası var kaidonun. Yarısı ihanet ediyor, komutanların biri ordan oraya emir veriyor, biri de anca komik yüz ifadesi yapıyor. BM 'ninkiler 30 yaşında evde kalmış olsalar da tayfa genel itibariyle çok işlevli. Özellikle de çeşit çeşit meyve güçleri gayet iyi bence. Namiyle luffy'nin üstüne yürürken tam yonko tayfası gibi hissettirdiler. Kaido ancak antika böcük , dinazor oyuncağı koleksiyonu yapsın :-\
Queen koskoca imparatoru paketleyip kaptanına götürdü. Sonra da al buyur diye teslim etti. Arada komiklikler yapıp günümüzü şenlendiriyor diye reisin kıymeti bilinmiyor. :/

King tek başına imparator gemisine dalıp Big Mom ile tayfasını denize dökmüş ve birbirlerinden ayrı kalmalarını sağlamıştı. Şimdi ise Marco gibi bi canavarla dövüşürken bile aynı anda savaşı kontrol edip adamlarına komutlar veriyor. Bence şimdilik çizdikleri tablo başarılı.

Queen koskoca imparatoru paketleyip kaptanına götürdü. Sonra da al buyur diye teslim etti. Arada komiklikler yapıp günümüzü şenlendiriyor diye reisin kıymeti bilinmiyor. :/

King tek başına imparator gemisine dalıp Big Mom ile tayfasını denize dökmüş ve birbirlerinden ayrı kalmalarını sağlamıştı. Şimdi ise Marco gibi bi canavarla dövüşürken bile aynı anda savaşı kontrol edip adamlarına komutlar veriyor. Bence şimdilik çizdikleri tablo başarılı.
Smoothie azcık çok azcık iş yapsaydı BM'nin tayfayı tutardım... Ama o kadar boş ki kadın bir şey diyemeyeceğim :hhh:
Ama King düşürmese de düşerlerdi bence
:artiz:

Arc başında insanlar Jack'i Zoro'ya beğendiriirken sen itiraz ediyordun da şimdi yaralı Jack'i mi Sanji'ye layık görüyorsun.

En son Pica ile dövüşen Zoro şimdi Kaido ile dövüşürken Sanji'yi Jack'e mi layık görüyorsun. Sanji kafandaki kadar güçsüz olmak zorunda değil.

Hasır Şapkaların flying six ile Zoro'nun kaptanı ile Kaido'yla cirit attığı şu arcta yaralı Jack'i beğenecekmişiz. Bak sen şu işe. xd
Arc başında mı? Seriyi düzgün okuyan ve düzgün yorumlayan birisi olarak Kaido'ya gireceğini yazdım. Girme nedeni olarak da; öncellikle Ryuma ve Oden üzerinden dönen kahramanlık anlatısı, sonrasında Enma'yı alması etkili oldu. Bu yüzden Jack'i istemiyordum. Wano için iki tane büyük figür var ve Zoro'nun bunlarla ilgili bir olayı, onlar üzerinden dönen bir anlatı varken Jack tabi ki anlamsız olacaktı. Sanji üzerinde ne gibi bir anlatı var? Queen üzerinden var. Queen olmazsa da Jack gayet uygun işte niye hakaret olsun?

Yoksa, onlar yerine senin gibi manga'yı daha düzgün okumadan, millete laf yapıp, SS'leri aldım, arc sonu size boru var, çok eğleneceğiz diye mesajlar mı atsaydım? ?

Daha sen Sanji'ye, Queen'i layık görmezken ben görüyordum zaten. @Capori 'ye sorabilirsin. Bi de kafandaki kadar güçsüz olmak zorunda değil diyor. Aynen, eleman Jack'i hakaret oluyor yazıyor ama ben hakaret olmaz diye yazdığımda Jack'e layık görüyormuşum. Şu yazdıklarınızı Dns yazdığı zaman dalga geçiyordunuz. :D Ne hale geldiniz.

Bilmiyorum ya... Jack vs Sanji denmiş. Jack hayvan gibi tank bir karakter bu adamı tekmeler ile nasıl yenecek Sanji? Yani 1 arc önce Luffy zorlaya zorlaya bu adamın seviyesindeki bir komutan aldı. Ben bu adamı indirecek kuvvetin Sanjinin tekmelerinden çıkabileceği bir senaryo hayal edemiyorum.

Geçenlerde birkaç yıl öncesinin bir teorisini okudum. Zoro fanı kesin. Diyor ki şimde tayfa wanoya gelmiş. Tabi o zamanlar ortada king Queen yok. Jimbe , sanji Zoro üçü birden jack'e dalmış. Sanji ölecek kıvama gelmiş, jimbe bilincini yitirmiş. Zoro da kanlar içindeyken gözünü açmış. Meğerse bu gözünün kapalı olması bir antrenmanmış. Açınca hızlanmış güçlenmiş falan :ühü: öyle jack'ı yenmiş.
Aşırı komik ya üçü dalmışlar zavallıya...

Bilmiyorum ya... Jack vs Sanji denmiş. Jack hayvan gibi tank bir karakter bu adamı tekmeler ile nasıl yenecek Sanji? Yani 1 arc önce Luffy zorlaya zorlaya bu adamın seviyesindeki bir komutan aldı. Ben bu adamı indirecek kuvvetin Sanjinin tekmelerinden çıkabileceği bir senaryo hayal edemiyorum.
Kiku'yu kadın sanıyor.

Şimdi Drake vs Apoo oluyor sanırım. Queen de oralarda. Hawkins de oralarda di mi?

Yamato nereye gidiyor? Kime denk gelebilir? Jack ilerlerken bunların olduğu yerlerden geçecek mi? Sanji kınların oraya giderken bunların olduğu yerlerden geçecek mi? Dövüşleri kafamda kurmak istiyorum ama karakterlerin nerelerde olduğunu unuttum.

@Smoker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık