Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1000: Hasır Şapkalı Luffy

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    400
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 amiralin arkadasindan da böyle geçmeye çalışmıştı sanırım. Kizaru tekmeliyordu orada
Kısmen evet, aura farklılığı var gibi ama. MF'de bitap ve güçsüz halde Ace'i kurtarmak için yırtınan bir Luffy vardı, şu anda kendinden emin ve çaresiz durmuyor. Hatta MF'de bir kütük atıp sanırım şaşırtmaca amaçlı bir saldırı yapıp arkalarına zıplıyordu diye hatırlıyorum. Burada herkes şok, "ne yapıyor lan bu" modu sanki.

Bu arc da coby hero ilan ediliyormuş, önce Garp rock’s olayınlarında, daha sonra da öğrencisi neden olmasın ki :)
Bu arc onu burada görmeyi çok istiyorum açıkçası güç olarak, haki olarak ne kadar kendini geliştirmiş görmüş oluruz. Luffy’nin en güçlü düşmanlarından birisi olacağını düşünüyorum hatta bunu enies lobyde zoro da söylemişti.
Ben de benzer duygulardayım fakat Coby sanki Luffy'nin iyi bir destekçisi olacakmış gibi geliyor bana. Başta Akainu olmak üzere, Marine'nin oluşum sebebini sorgulayıp, yanlış bulduğu çok kez gösterildi.

Bu arc da coby hero ilan ediliyormuş, önce Garp rock’s olayınlarında, daha sonra da öğrencisi neden olmasın ki :)
Bu arc onu burada görmeyi çok istiyorum açıkçası güç olarak, haki olarak ne kadar kendini geliştirmiş görmüş oluruz. Luffy’nin en güçlü düşmanlarından birisi olacağını düşünüyorum hatta bunu enies lobyde zoro da söylemişti.
Coby Amazon Lily’e gidiyordu en son. Wano’ya gelmesi imkansız gibi.

Üye silindi 6669

Amazon lily'deki Cadı karı Hancock Shici'likdrn ayrılırsa kötü şeyler olabileceğini görmüşdü küresinde. Hancock paket etmişdir Coby.

G3 le yaptığı saldırı ile ağzı burnunu kanadı Kaido'nun, Ryuo'yu geliştirdiği için G4'de farklı bi güç beklemeli miyiz?

Savaşa başkaları dahil olabilir ama bittikten sonra olursa mantıklı çünkü oden falan sürekli güçlü yeni korsanlar yenecek diye vurgu yapıyor. Orochi falan dahil olursa galibiyete gölge düşer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık