Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Şu anki güçlerine sadece deprem meyvesi eklenerek Yonko olmak?

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Taisho tarafından 2 Oca 2018 tarihinde açılan konu

?

Deprem meyvesi şu seviyede kimlere verilse Yonko dersiniz kafadan?

1. Akainu

72.5%
  2. Aokiji

60.7%
  3. Kizaru

57.9%
  4. Fujitora

47.2%
  5. Marco

44.4%
  6. Katakuri

50.0%
  7. Jack

23.6%
  8. Cracker

11.2%
  9. İnu

11.8%
  10. Neko

12.9%
  11. Doflamingo

29.2%
  12. Luffy

39.9%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. Taisho İllede Canısı!

Taisho (İllede Canısı!)
    Mesaj Sayısı 2,840
    Üyelik Tarihi7 Oca 2015
    Merhabalar Arkadaşlar
    Geçen bazı arkadaşlarla tartıştığımız forum özelinde kişilerin ne düşündüğünü merak ettiğim bir anket yapmak istediğim bir konu açıyorum.

Bildiğiniz üzere Karasakal Beyazsakalın gemisinde gücünü saklamış. 2. Tümen komutanlığını da istememiş. Shanks'a yarasını o vermiş. Shanks Beyazsakalı uyarmaya gelmiş bu heriften ötürü falan filan. Neyse burada tartışmaya açacağım konu. Uzun vadede bu adam meyveyi yemeden de Yonko olabilirdi diye düşünüyorum ben. Ama arkadaşlar bu görüşüme karşı çıktı olamazdı dediler. Deprem meyvesinin yıkım gücü en güçlü meyve olmasına dünyayı yok edecek gücü olmasına bağladılar velasıl derken bu durum Tiç'e özel değil. Katakuriye de versek şuan ki durumuna ek olarak 2. meyve olarak onun Yonko olacağını deklare ettiler.

Ben de dedim ki Big Mom'u görmüyonuz mu karıya hiçbir şey etki etmiyor doğuştan güçlü Natural born killer la. Ki cidden öyle kadına etki eden kendisinden başka bişey yok şuanda bu karakteri de zaten böyle yapmasa seri de Big Mom peygamberliğini ilan ederdi herhalde. Daha dünyanın en güçlü canavarı olan Kaidosu var bunun Beyazsakalı var böğründe iki delikle neler yaptığını gördüğümüz karakterler. Ben açıkçası Katakuride bu ışığı görmediğim için meyve ile de Yonko olamayacağını düşünüyorum. Ama dikkat edin şuan bulunduğu güce sadece meyve eklenecek uzun vadede belki hakisinide geliştirip o güce ulaşabilir o farklı durum şu çizdiği profille ekstra olarak herhangi bir ilerleme olmadan deprem meyvesi eki ile o güce ulaşabilecek karaktermidir Katakuri?. Yada öyle karakterler var mıdır? Kimlerdir bunlar. Misal amirallerin o güce ulaşabileceğini düşünüyorum (Kararsızım tam emin değilim bu konu da) (Yonkolardan altta gördüğüm için görmeyen üyelerde muhakkak ki vardır.) Tartışmaya amaç istediğim bir şeyde bu bağlamda, Misal Garp yada Shanks Deprem meyvesini yemiş olsalar şu seviyelerinde ne olurdu. Onlarda bildiğin tanrı haline gelirlerdi evrende gibi düşünenler olabilir. Neler düşünüyorsunuz bu konu bence ucu açık tartışmak için iyi bir konu. Meyvelerin kullanıcıya getirdiği gücün üst seviyelerdeki karakterlere etkisi ile alt seviyede karakterlere etkisi farklı olur diye düşünüyorum Üst seviyede ki karaktere bu meyve + olarak bir güç getirirken seviyesinde bir tık dediğimiz o oynamayı yapacaktır bence. Ama alt seviyede bir adamda ise onu aklının alamayacağı seviyelere aniden sıçratacaktır. Yani Shanks gidip deprem meyvesi yedi diye Kaido'nun içinden geçemez onu demek istiyorum yener belki ama 5-10 gün ne kadar gerekliyse savaşırlar. Ondan sonra yener diyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

NOT: RESİM YOK DİYE ÇEMKİRMEYİN HEPSİNİ BİLİYONUZ ZATEN KARAKTERLERİN. :(

2. Kompositör (Üye)
    Mesaj Sayısı 7,526
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Amiralleri söylemeye gerek bile yok . Fujitora hariç onda olsa da birşey değişmez.

Katakuri de o potansiyel bence var.

3. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,517
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    İnu-Neko'da meyve yok. Onların 2 tane yemesi lazım.

4. God

God (神)
    Mesaj Sayısı 394
    Üyelik Tarihi7 Oca 2017
    Listede tüm isimlerin +Deprem meyvesi ile "Boş Yonko koltuğunu" doldurabileceğini düşünüyorum.

5. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 16,894
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Bence çoğu geçer o koltuğa. Deprem meyvesi çok absürt bir güç. Ama haki seviyesi de önemlidir ya. Amiraller ve Kata kesin gecer. Luffy zaten lastik meyvesiyle bunu başaracak deprem meyvesi olsa şimdiden olurdu zaten.

6. Mesaj Sayısı 9,668
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Eski 3lü zaten yonkou.Bir de reyiz olur.

7. Kraix Captain X Drake

Kraix (Captain X Drake)
    Mesaj Sayısı 1,040
    Üyelik Tarihi24 Şub 2012
    Akainu bu hali ile yonkou olur zaten listeye fazla bence...

8. Watson Hisashiburi dana. Mugiwara…

Watson (Hisashiburi dana. Mugiwara…)
    Mesaj Sayısı 882
    Üyelik Tarihi14 Haz 2016
    Bu listedekilerin neredeyse hepsi yonkou olur +deprem meyvesi ile.

9. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,517
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    @Taisho 4 oy hakkı olmamış, şıklarda hepsi de yok. İstediğin sağlıklı veriyi elde edemezsin böyle olursa.

10. Mesaj Sayısı 4,695
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Şöyle düşünelim.Deprem meyveli Kata vs WB ? Bence WB zorlansa da alırdı.Sağ kolları amiral,amiralleri de yonko seviyesine taşırdı diyeyim.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık