Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zeus'un Rezillikleri

Sonraki konu hangisi olsun?

• Kullanılan toplam oy
    55
Zeus yürüyen libidodur. Evli olmasına rağmen gözü sürekli dışarıdadır. Tabii karısı Hera bu durumdan sürekli rahatsız olur ve o kadınlara bela olur :D En çok ön plana çıkan eşi Hera'dır. Rhea ve Kronos'un kızıdır. Zeus'un her icraatında onu azarlar ama huylu huyundan vazgeçmiyor.
Ulan Oda işin gücün makara.. yarattığı karakterlerin aslına bak :hhh:
Nami vs Hera yakındır

Bir ekleme yapmak istiyorum. Yunan mitolojisinin değerli olmasının "en önemli" sebebi bu mitlerin basitçe Greko-Romen medeniyetinin dini olması. Sonuç olarak, bu mitlerin kaçınılmaz bir şekilde Antik Yunan ve Roma sanatına, edebiyatına ve felsefesine ve oradan da aklınıza gelebilecek hemen her şeye etki etmesi.
Mitoloji okumayı seviyorsanız eyvallah, ama akademik düzeydeki mitoloji çalışmalarında asıl amaç o değil. Dolayısıyla çok sıkıcı, bomboş, Battal Gazi Zeus'u döver gibi yorumlar çok yersiz oluyor kalıyor.

@kuroashi.no.sanji1993 eline sağlık. Ben Big Mom'un Zeus'unu gömen bir konu diye gelmiştim, ama bu da güzelmiş. :d

Seri tecavüzcü olacak. Kimse ondan hizmet beklemiyor. Hatta kimse muhtemelen beğenmiyor ki sürekli başka birinin kılığına giriyor.
Hera çok zevksizmiş.
Küçükken lakabından dolayı sağlam bir kral hayal ediyordum bunu. Tecavüzcü coşkundan farkı yok. Bu mitolojik tanrıların çoğu böyle. Odin'de çok farklı değil bundan.

Zeus, Kronos ile Rhea’nın doğan son çocuklarıdır.

En çok ön plana çıkan eşi Hera'dır. Rhea ve Kronos'un kızıdır.

Zeus'la Hera kardeş mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık