Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

"YOK ARTIK!" Dediğiniz Sahneler

One Piece'i yeniden sevebilmek için bahane aradığım dönemlerdeyim. 10 yıldır aktif olarak takipteyim ve mangada aldığım tadı başka bir yerde alamıyorum. Son zamanlarda ise güzel bir sürpriz çıkmaz olmuş, anime kalitesi yerin dibine batmış, mangadaki hikayeyi bile takip etmek zor olmaya başlamış durumda. Güncel bölümden mangayı takip eden birisi olarak beni en son sevindiren şey şu olmuştu:
Sanji'nin kardeşi Yonji'nin ismini okuyunca yerlere yatmıştım gülmekten. İşte senaryo tutarlılığı bu, demiştim!

Bunun gibi bazı sahneler var ki okuduğumda beni gerçekten çok şaşırtıyor. O sahnede sergilenen güç, zeka oyunu, espriler veya senaryo tutarlılığı ana konumuz. Mesela, Beyazsakal'ın depremle okyanusu çalkalamasını görünce şok olmuştum, bunun üstüne yerinden fırlayan Aokiji'nin dev dalgaları buza çevirmesi ise daha da bir coşturmuştu beni! Yok Artık denmez mi böyle bir sahneye.

Biraz önce genel sohbete de atmıştım bu konu da şart madem. Abi ne zaman izlesem şu sahneyi ruhumu teslim ederim her defasıda. Gökyüzü adası var deyişi sahnenin açıları falan efsanedir. Yahu şu sahnelerdir One Piece bağlayan sahneler.

Ek olarak Kutsan Ejderi Luffy yumrukladığında ilk tepkim bağırarak olmuştu cidden. Çünkü acayip hak etmişti. Haklerı var animede de iyi dramatize etmişlerdi.

Biraz önce genel sohbete de atmıştım bu konu da şart madem. Abi ne zaman izlesem şu sahneyi ruhumu teslim ederim her defasıda. Gökyüzü adası var deyişi sahnenin açıları falan efsanedir. Yahu şu sahnelerdir One Piece bağlayan sahneler.

Ek olarak Kutsan Ejderi Luffy yumrukladığında ilk tepkim bağırarak olmuştu cidden. Çünkü acayip hak etmişti. Haklerı var animede de iyi dramatize etmişlerdi.
Güldükleri adamların biri şimdiki yonkou diğeri de malum Luffy..

Shanks'ın Akainu'nun karşısına dikildiği sahne ve türevleri. Arkada çalan müzikle beraber o sahne efsaneydi benim için.

Yukarıda yazılmış ama dofun bulutlara tutunmasında ben baya yok artığın argo versiyonunu bağırarak söylemiştim :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık