Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Urusei Yatsura (2022)

Tanıtım

Stüdyo: David Production
Bölüm Süresi: 24 dk.
Türler: Shounen, Romantizm, Komedi

1981 yapımı orijinal animenin yeniden yapımıdır.
Konu

Dünya büyük bir krizde.Uzaylılar Dünyayı istila etmek istiyor. İnsanların bütün umudu Dünyayı temsil edecek ve uzaylılar ile düello yapacak olan, Moroboshi Ataru'ya bağlı. Ama bir problem var. Ataru bir zampara ve aptal bir kaybeden.O nasıl başarılı olabilir? Dünyayı istila edecek Lum ise, uzaylıların kıvrımlı, bikinili prensesi. Bu düello bir yakalama oyunu. Ve yapması gereken tek şey Lum'ın boynuzlarını yakalamak. Onun şanssızlığına, Lum uçabiliyor!

Karakterler

Lum: Uçabilen ve elektrik üretebilen güzel bir uzaylıdır. Genellikle oldukça iyi kalpli ve sevimli olmasına rağmen çabuk sinirlenir.

Ataru: Ataru kötü şansa sahip olmasıyla bilinen sapık bir lise öğrencisidir. Kızlardan yana yüzü hiç gülmez. Shinobu'ya o kadar aşıktır ki, onunla evlenebilmek için dünyayı kurtarmıştır.

Shinobu: Ataru'nun çocukluk aşkı ve sınıf arkadaşıdır. Lum ortaya çıkana kadar Ataruyla sevgili olmuştur. Sınıfındaki diğer kızlar gibi Mendou'ya aşıktır.

Mendou: Ünlü bir mafyanın oğludur. Centilmendir ve çok yakışıklıdır. Karanlıktan korkar. Lum'a aşıktır. Shinobuyla sevgili gibilerdir.

Son düzenleme:
Orjinalini izledikten sonra başlamayı düşünüyorum. David Production eski animeleri günümüze güzel uyarlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık