Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Trinity Wonder

Genel Bilgiler

İngilizce : Trinity Wonder
Korece : 트리니티 원더
Türkçe : Üçlü Mucize
İlk Çıkış : 8 Nisan 2016 ( Haftalık bir seri )
Çizim : Park Jin-Hwan
Hikaye : Jeon Geuk-jin
Tür : Fantazi/Doğaüstü/Büyü, Dövüş Sanatları, Bilim Kurgu, Şonen, Komedi, Aksiyon, Drama ...

Tanıtım

Murim dünyasından dövüş sanatçısı Ejderha Tanrısı Woojin ve Fantazi dünyasından dahi büyücü Emily günümüz dünyasının fütüristik ve modern bir halinde karşılaşır. Bu ikili ait olmadıkları bu dünyada karşılaşmalarına neden olan olan Sylvia ile birlikte neler olduğunu anlamaya çalışırlar.

Açıklama

Webtoon tarzında ve The Breaker'i yapan Park Jin-Hwan ve Jeon Geuk-jin tarafından The Breaker New Waves'den sonra verdikleri arada çıkardıkları bir manhwa. Yani The Breaker'in 3. sezonunun gelmesi bu webtoon'un bitmesine bağlı :p

Konusu günümüz dünyasının ileri teknolojiye sahip bir halinde geçmekte. Yapay zeka ilerlemiş ve makineler insanların hizmetinde. Ev işleri, yemek, sağlık, ulaşım, inşaat, tamirat ... gibi her şey makinelerce sağlanmakta. Dünyanın insanları ise bir manga dünyasına göre normal denebilecek insanlar. Tabii sonradan gelen ikili ise farklı seviyedeler.

Üç ana karakter var. Biri dövüş sanatçısı Woojin öteki büyücü Emily ve de hikayeyi başlatan Sylvia. Hikaye bu üçünün karşılaşıp yaşanan durumu çözmeye kalkması ile gelişiyor ve beklenden farklı bir hal alıyor.

İçindeki dövüşlerde teknoloji ile makineler, ki ile dövüş sanatları ve mana ile büyüler kullanılmakta. Dövüşleri güzel denebilir. The Breaker'i andırıyor.

Şu son bölümlerde epey farklı bir hal alarak kısa bir ara seriden farklı bir hale geldi. Konusu iyi gidiyor. İşleniş için biraz yavaş denebilir. Onun dışında iyi bir webtoon.

Çeviri olarak Mavi Manga çevirmekte. Buradan çeviriyi takip edebilirsiniz. Sitede okuma yeri mevcut, öteki sitelere de yüklüyorlar.

Çizimleri epey iyi sayılır. Zaten The Breaker'i çizen kişi çizmekte, o nedenle çizimleri sağlam. Karakterlerin çizimleri de başka güzel :D

Bazı Görüntüler

Oldukça güzel olmuş, eline sağlık :D
Murim dünyası deyince Breaker'da da vardı bu yahu dedim. Biraz aşağıya inince neden olduğunu anlamış oldum açıkçası :D

20-25. bölüm arası bi yerdeydim sanki. Çıktığından beri takip ediyordum bi ara verdimdi. Noldu ne bitti bi bakalım. Renkli olması ayrı bi güzeldi. Okuyun okutun çerezlik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık