Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
İlginç bir teori okudum sizinle de paylaşmak istedim.
.
çılgın teori:

Bir süre önce Garam, Bam'a hikâyesini anlatırken, ona şu ana kadar pek çok kişide kafa karışıklığına neden olan bir şey anlattı; Garam, Bam'a, Bam'ı dünyaya Arlene'nin getirdiğini söylemişti ama Bam annesi olup olmadığını doğrulamak istediğinde. Garam, ona gerçekten annesii diyebileceğinden emin olmadığını, yalnızca Arlene'in bam'ın doğumunda önemli bir rol oynadığından emin olduğunu söyledi.

Bazıları bam'ın Arlene'in çocuğu olmadığını ve daha fazlasını teorileştirdi, ancak bu mantıklı değildi çünkü aynı zamanda garam açıkça bam'ı doğurduğunu söylüyordu. Ama şimdi denklemde icarus varken bu aklıma geldi. Peki ya Arlene gerçekten Bam'in biyolojik annesi değil de Icarus ise, yani Arlene Bam'e hamile kalmamış, sadece onu doğurmuşsa?

Garam'ın anlatımına göre, o ve V savaşı kaybettikten sonra kaçtılar ve o sırada Arlene'in bedeninde yeni bir hayat doğmayı bekliyordu. Peki ya icarus hamileyken trajik bir sonla karşılaşırsa ve büyü konusunda uzman olan Arlene, Bam'in doğumundan önce önemli bir kaderi olduğunu düşünerek Bam'ı kurtarmak için bir büyüyle fetüsü alıp doğum sürecini bitirir. gebelik. Ve Zahard, bebeğin gözlerinden tanındığını fark eder; bu, Arlene'in değil, Icarus'un gözleri olduğu için olur.

Garip olduğunu biliyorum ama Icarus'un tarihini bilmediğimiz için henüz bundan fazlasını alamıyoruz.

Telefondan ancak bu kadar düzeltebildim.

Allem edip küllem edip Baam’ı Zahard’ın uşağı edecekler cidden…
Bence bu kanatlı ablamız kilitli kattan biri, sağlam hadlerini bildirmiş bunlara, kat açılınca “AA bizim böcekler gelmiş” diyecek. Bu da benden bi teori olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık