Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Sanırım data dünyasında çocukluk halini gördüğümüz Asensio.
şimdi baktım da çok benziyor gerçekten ama birinin sağ çenesinde dövme var ve küpesi de farklı bilemedim. Hadi küpesini değiştirdi desek dövmesini niye sildirsin, yoksa o dövme data dünyasına özel bir şey miydi pek hatırlayamadım.

Edit: Asensio çıktı. Niye geldi acaba bizimkilerin yanına. O değil de garibime giden küçük kardeşine niye ismini söyleme ihtiyacı hissediyor. Koon abisini neden tanımasın.

Son düzenleme:
Yanlış mı okudum, Lo Po Bia Aile Lider neyse de Evankhell onların güçlü savaşçıları karşısında bile kendini aciz mi gördü? Bu kadın sıralamada 50'lilerde değil miydi?

şimdi baktım da çok benziyor gerçekten ama birinin sağ çenesinde dövme var ve küpesi de farklı bilemedim. Hadi küpesini değiştirdi desek dövmesini niye sildirsin, yoksa o dövme data dünyasına özel bir şey miydi pek hatırlayamadım.

Edit: Asensio çıktı. Niye geldi acaba bizimkilerin yanına. O değil de garibime giden küçük kardeşine niye ismini söyleme ihtiyacı hissediyor. Koon abisini neden tanımasın.
Tam olarak aynı aile dalından olmayabilir, yanlış hatırlamıyorsam Lo Po Bia 20 ana daldan oluşuyor, Khun Eduan da kadınlara düşkünlüğü ile de ünlü, çok fazla çocuğu olması muhtemel.

Maschenny'nin olduğu yerde Asensio'nun olmasına pek şaşırmadım, zaten kendisinin minyonu. Şaşırtıcı olan kısım niye AA'ya yardım ettiği, büyük ihtimalle Mashcenny'nin planı dahilindedir, artık o plan neyse.

Yanlış mı okudum, Lo Po Bia Aile Lider neyse de Evankhell onların güçlü savaşçıları karşısında bile kendini aciz mi gördü? Bu kadın sıralamada 50'lilerde değil miydi?
yok evankhellin korktuğu; lo pa bia'nın da o geçitten gelebilmesi.kısaca aile başı'nın da olaya karışması.
ve de iş ciddileştiğinde tüm ailenin güçlerinin savaşa katılmasıdır.

Silinmiş Üye

Tübe tübeeee bismillah bu ne yaov. 495. sayıya gelince ara vermiştim ama aradaki bölümleri okuyayım dedim. Adam ne yapmış ne olmuş böyle Baam resmen seviye üstüne seviye atlamış. Ama baya sevdim özellikle tekrar kalktığında her şeyin eskisi gibi olmasa da çabalamaktan vazgeçmeyeceğini söylemesi ve gücünü açığa çıkartması çok iyiydi. İçindekilerinde dediği gibi artık durdurulacak bi tarafı kalmadı.

White 10 dk süreyi doldurup kaçma planı yapsın artık. Ben hiçbir şey anlamadım mantık aramıyorum artık baam’in güçlerinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık