Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo卍Revengers

Bu Takemicchi birinin öldügünü her bildiginde ters köşe oldu acaba yine baskası mı öldürecek South'u? Bir de bu Mikey gelecekte Brahmanın lideri olmamış mıydı burada Senjuya ne oldu da bu adam lideri oldu Brahmanın
Ben de ilk sayfada yazan yazıdan dolayı; ''Haruchiyo, arkadan saldırarak öldürür.'' diye düşünmüştüm.

Fena iyi bölüm umarım takemiccinin gelecek görüşüdür
Bu biraz daha geriye gidecek bence. Mikey iyice boş bir karaktere dönüştü. Gelecekteki Mikey'den farkı yok. Taa ilk geçmişe döndüğünde Mikey'i öldürmeli gözüyle bakıyordum, keşke öldürseymiş. Bu eleman Toman dağıldıktan sonra iyi biri olabilseydi bile, hayatının x bölümünde yine "karanlık" dürtülerinin kabaracağı belli. Gider evlenir, çoluk çocuk yapar, sonra karısı sinirini bozdu diye öldürür falan. En iyi gelecek, bu arkadaşın en azından sinir hastalıkları bölümüne kapatılmasıyla olacaktır.

Bu biraz daha geriye gidecek bence. Mikey iyice boş bir karaktere dönüştü. Gelecekteki Mikey'den farkı yok. Taa ilk geçmişe döndüğünde Mikey'i öldürmeli gözüyle bakıyordum, keşke öldürseymiş. Bu eleman Toman dağıldıktan sonra iyi biri olabilseydi bile, hayatının x bölümünde yine "karanlık" dürtülerinin kabaracağı belli. Gider evlenir, çoluk çocuk yapar, sonra karısı sinirini bozdu diye öldürür falan. En iyi gelecek, bu arkadaşın en azından sinir hastalıkları bölümüne kapatılmasıyla olacaktır.
Onu korurken Draken , emma ve Baji öldü en azından bunlar kurtulurdu

Bu iki bölüm Mikeyden korktum cidden çocuk başka bir boyutta ve muhtemelen Takemicci nin ön görüşüydü bu bana kalırsa Senju bile olaya girmemiş olabilir.

Hanagakiyi gram sevmem ağlak salak olduğundan ötürü olsa gerek ama bu bölüm beni bile üzdü o kadar şeyi sırtlamak zorunda kalıp üstüne böyle suçlanmak... Bu bölüm ayrıca garip bir şekilde içimde bir umut uyandırdı alakasız bir şekilde. Sonunda düzgün bir karakter olacak gibi hissediyorum, eski çerçöp Hanagaki gitti artık inanıyorum. Umarım yanılmam

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık