Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tokyo卍Revengers

Finalde Emma'da dahil tüm ölenlerin geri geleceğini düşünüyorum. O yüzden ölümlerin bu seri özelinde benim için pek bir önemi yok. Ki gelse de nasıl oldu diyeceğimi sanmıyorum. "hop zamanda geri gittim kurtardım hepsini" tarzı bir final bekliyorum.

Finalde Emma'da dahil tüm ölenlerin geri geleceğini düşünüyorum. O yüzden ölümlerin bu seri özelinde benim için pek bir önemi yok. Ki gelse de nasıl oldu diyeceğimi sanmıyorum. "hop zamanda geri gittim kurtardım hepsini" tarzı bir final bekliyorum.
Hoş kurtarsa da ne olacak ki? Sonunda yine ölmeyecekler mi? Boşuna kurtarıp kurtarıp duruyor, en başta geçmişe gitmeseydi her şey güllük gülistanlıktı aslında.

Mikey'nin abisini kurtarsa tüm işler kökten çözülür gibi ne İzana derdi olacak ne psikolojisi bozuk Kazutora ne de Mikey milletin manipülasyonuna düşecek, onu nasıl kurtarır bilmiyorum işte ama direkt öldüğü güne gitse fazla basit kaçar.

Bi akadas soyledi , animesini begendim, mangasida baya guzeldi. 2-3 gune guncele geldim,ne guzelde alismistim bolum bittikce diger bolume gecmeyi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık