Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Şu Anda Dünyanın En Güçlü Adamı Kimdir?

En güçlü adam ünvanı kimde?

• Kullanılan toplam oy
    257
Eğer oda fanboyluk yapıp Shanks'ı şişirmezse Luffy gibi duruyor. Haoshoku konusunda kendisini geliştirmesi gerekiyor gibi herhalde hala ama en güçlü Luffydir. Nika aşırı bozuk

Oyumu Luffy’den yana kullandım ama Teach hem karanlık hem de deprem meyvesini uyandırmayı başarırsa oyum Teach’e olur.

Im-Dragon-Mihawk bu üçlünün bir sınırı yok. Hangisinin son görüleceğine göre güç seviyeleri değişir. Önce hükümet devrilip, Luffy en son kk olursa ve kk olduktan sonra Mihawk ile dövüş olursa, o zaman Mihawk en güçlüydü deriz. Gerçi Luffy Kk olacağı için o sıralar Luffy en güçlü kabul edilir. Shanks şu an Teach seviyesidir.

Imu'yu es geçmişiz. Luffy en nihayetinde KK olacak ama şuan sorulduğu için bana kalırsa Teach.

Şimdiye kadar ki çiziminde Teach'e karşı olumlu algı pek oluşmadı fakat Mom gibi görüyorum. Mom'da ne hallere geldi, üstünden Franky geçti... Chopper blokladı vs. Fakat hiçbir şekilde nasıl çizilmiş olursa olsun kadının gücünü asla etkilemez bunlar. Dolayısıyla Teach şuanda nasıl görülüyor olursa olunsun asla gücünü etkilemez. Diğer dövüşlerini göstermediği için Luffy ile dövüşünde hayvan gibi gücüne tanık olacağız.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık