Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sizce Baam'a En Çok Değer Veren Kim?(Bölüm II)

Sizce Baam'a En Çok Değer Veren Kim?

 • Koon(Khun) Aguero Agnis

  Kullanılan: 10 71.4%
 • Rak Wraithraiser

  Kullanılan: 2 14.3%
 • Ship Leesoo

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Hatsu

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Lero-Ro

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Yu Han Sung

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Evan Edrok

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Ha Jinsung

  Kullanılan: 2 14.3%
 • Ja Wangnan

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Urek Mazino

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  14
Tower Of God konusudur.

Öncelikle, ankette bulunan karakterler ve içerdikleri bilgiler serinin ileriki bölümlerinden alınmıştır. Haliyle seriye daha yeni başladıysanız bu anket sizin için "spoiler" içerir.

Bu ankette; Tower of God karakterlerinden Baam'a, diğer karakterler içinden en fazla değeri kimin verdiğini soracağım. Lakin bu anketteki seçenekler sadece erkek karakterleri içermektedir.

Baam karakterini kısaca özetlemek gerekirse; Tower Of God serinin ana karakterlerinden birisidir.(bir nevi tek ana karakter de diyebiliriz) İlk arkadaşı olan Rachel'in peşinden, kulenin kapısını zorla açarak kuleye giriş yapmış, daha sonra ilk testi geçerek kuleye tırmanma macerasına başlamıştır. Kuleyi tırmanırken pek çok karakterle tanışmış, kimine yardımcı olmuş kiminden de yardım almıştır.
Yeteneklerinden kısaca bahsedersek:
Oldukça çeviktir. Her ne kadar savaşçı olmasa da sezgi yeteneği iyidir. Shinsoo'yu etkin bir biçimde kullanabilir. ("Shinsoo" ne derseniz? Kulenin hemen hemen her yerinde çeşitli yoğunluklarda bulunan, bütün enerjilerin temelini oluşturan maddedir.)


Baam Karakterinin Birkaç Resmi


1-) Koon(Khun) Aguero Agnis


Khun Aguero Agnis, Khun ailesinin bireylerinden birisidir. 10 büyük aileden biri olduğu için bedensel olarak güçlüdür aynı zamanda eğitimli bir savaşçıdır. 4 tane deniz feneri kullanabilir. Bu fenerleri savunma,saldırı ve ışınlanma gibi özellikler için kullanabilir. İkinci kat ilk testte Baam ile tanışmıştır.

2-) Rak Wraithraiser


Rak Wraithraiser, ikinci katın ilk testi sırasında Baam'ı, sahip olduğu Siyah Mart yüzünden avlamaya çalışmıştır. Daha sonra Khon ve Baam ile birlikte bir takım oluşturmak zorunda kalmıştır. Mızraklara oldukça düşkündür ve cehennem treninde toprak elementinden taşları kullanmayı öğrenmiştir. Kendisine timsah denilmesinden hoşlanmaz ve çevresindekilere kablumbağa diye seslenir.

3-) Ship Leesoo


Ship Leesoo, genel olarak zayıftır ve onu tanımayan insanlar gevezelik yapan beceriksiz biri olarak görseler de Koon'dan daha zekidir ve akıl yürütmek gereken yerlerde oldukça başarılıdır. İlk sezon Baam öldükten sonra Koon'dan ayrılıp yeni bir takım kurarak kuleyi tırmanmıştır.

4-) Hatsu


Hatsu, düzenli ve oldukça ciddi bir kılıç ustasıdır. İkinci katın ilk testi sırasında Anak ile birebir dövüşebilmiştir. Genel olarak üstünde iki kılıç taşır ve bunlardan Donghae daha ateşlenmemiş bir ateşlemeli silahtır. Baam'ın dürüstlüğünü ve başkalarına yardım etme isteğini beğenerek onu takdir eder. İlk sezon Baam öldüğünde, Rachel ile kuleye çıkma teklifini veren ilk kişidir.

5-) Lero-Ro


Lero-Ro, ikinci katın test yöneticisi ve aynı zamanda bir seviyecidir. Kulakları oldukça iyi işitir. Yuri Zahard ile yarışabilecek Shinsoo direncine sahiptir ve ayrıca Shinsoo ile yıldırım oluşturacak kadar yeteneklidir. İkinci kat üçüncü test sırasında kurallılara Shinsoo'dan bir bariyer yapmış ve bariyerin Baam'ı itememesini gördükten sonra onun kuralsız olduğunu anlamıştır.

6-) Yu Han Sung


Yu Han Sung, ikinci kattaki bütün testlerin idarecidir. Kadınsı görünüşüne rağmen erkektir. Kendi Shinsoo kontrol yeteneğini yaratmıştır. FUG ile anlaşıp Baam'ı teslim etmiştir.

7-) Evan Edrok


Evan Edrok, savaş yetenekleri düşük olmasına rağmen kulenin önde gelen rehberlerinden birisidir. İlk 100 içerisindedir ve sürekli Yuri Zahard ile yolculuk eder. İlk test sırasında Baam'a istemeyerek A seviye bir cep vermiştir. Baam sıkıştığı anda Siyah Mart'tan yardım istemesini ve bu sayede Siyah Mart'ın ateşlenmesini sağlamıştır.

8--) Ha Jinsung


Ha Jinsung, yüksek seviyeci ve Ha ailesine mensuptur. Ancak ailesi ile ilgili yaşadığı sorunlardan dolayı FUG'a katılmıştır. Baam ve Karaka'nın öğretmenidir. Baam'ı avcı yapacak şeyleri öğretmiştir ancak onun istediği hayatı yaşamasını istemiştir. Cehennem Treni son katında Baam'ı korumak için Kallavan ile dövüşmüş ve ağır yaralanmıştır.

9-) Ja Wangnan


Ja Wangnan, tüm kulenin kralı olmayı hedefliyor. Ölümcül yaralanmalarda bile hayatta kalmıştır ve saldırırken Shinsoo bombalarını kullanır. İkinci sezonda Baam(Jyu Viole Grace) ile bir takımda olmuşlardır. Baam'ı arkadaşı olarak görüp ona yardım etmek istiyor. Aynı zamanda Akraptor ve Prens'in ölümünden sorumlu tuttuğu Rachel'ı öldürmek istiyor.

10-) Urek Mazino


Urek Mazino, kuledeki en güçlü dördüncü kişidir. Tıpkı Baam gibi o da bir kuralsızdır. Ana pozisyonu oltacı olmasına rağmen diğer tüm pozisyonlarda etkindir. Muazzam bir güce sahiptir. Shinsoo kontrolü,çeviklik, güç vb. yetenekte çoğu kişiyi arkada bırakmıştır. Zygaena çiçeği görevi sırasında Baam ile savaşmış ve takım arkadaşını korumasından etkilenip ona 77. kattaki kurucularından biri olduğu Wolhaiksong grubuna davet etmiştir.
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2021.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık