Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Shingeki no Bahamut - Genesis

Afiş

Mistarcia insanların, tanrıların ve şeytanların birlikte yaşadığı sihirli bir dünya. Geçmişte siyah ve gümüş kanatlı Bahamut bu yer için bir tehditti. İnsanlar, tanrılar ve şeytanlar farklılıklarını bir kenara bırakıp Bahamut’la birlikte savaştılar ve Bahamut’un gücünü mühürlediler. Mührün anahtarı iki parçaya bölündü. Bir parçasını tanrılar diğer parçasını ise şeytanlar aldı. Böylece Bahamut hiçbir zaman geri dönemeyecekti. Şimdi – 2000 yıl sonra- dünya barış çağındaydı ta ki bir kadının tanrıların anahtarını çalıncaya kadar.Diğerleri anahtarı bulup korkunç Bahamut yeniden doğmadan anahtar hırsızını bulmak ve anahtarı korumak için tanrılar anahtar hırsızını aramaya başlar…

“Range of Bahamut” adlı oyundan temel alınan animenin 11 bölümü çekildi. Animede oyundan tanıdık karakterler de yer alıyor oyunu oynadıysanız spoiler almış olma ihtimaliniz yüksek. Çizim kalitesini beğendiğim bir anime ve konusu hoş olmuş. Beğenmediğim tek yanı ise Arap mitolojisinde bulunan Bahamut’u değiştirip sunmaları oldu. Arap mitolojisine göre Bahamut engin denizlerde yaşayan dev bir balıktır.

Anime Trailer

[YOUTUBE]oNUHp_yavjY[/YOUTUBE]

Game Trailer

[YOUTUBE]dP_A5ksDr74[/YOUTUBE]

Bu da eğlenceli bir trailer
[YOUTUBE]q0cqfYP6rtA[/YOUTUBE]

Birakaç ilgi çekecek karakter

Favaro Leone

Kaisar Lidford

Amira

Azazel

Gabriel

Michael

Raphael

Uriel

Bu sezonun en sevdiğim iki animesinden biri. Ağzından burnundan fantastiklik akıyor. Tek endişem bu sezon olayları bağlayıp final yapması. Evreni acayip güzel ve bunun yanında büyük. 12 bölümlük sezon içinde sonlanırsa muhakkak tepetaklak bir final olacak. Devam sezonu/sezonları gelir umarım.

Edit: Tanıtım için teşekkürler.

Roronoa Zoro

Hoşuma gitti. Trailer kalitesi ile anime kalitesi arasında çok fazla fark var mı ?

Roronoa Zoro

Oyunu da Yu-gi-oh' un farklı bir versiyonu gibi duruyor. Neyse aldım listeye, sayılar biriksin biraz daha başlarım. Tanıtım da güzel olmuş, ellerine sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık